Sziasztok!

A címben szereplőket szeretném együtt használni, a vevőről közvetlenül néhány szervót és az 1-8 csatornából négyet az SBUS dekóderrel, távolabb a vevőtől.

Sajnos egyetlen párosítási móddal sem szólal meg az SBUS dekóder. Az adó Eclipse 7.

A vevő EU LBT (az adómodult régen vettem kombóban egy másik vevővel, akkor szerintem még nem volt ez az EU LBT dolog).

Tegyek le a kísérletezésről, mert úgy sem fog összejönni, vagy a vevőben az EU LBT firmware csere FCC-re lenne a megoldás?

Mellesleg: mind az 5 módú párosításnál (még a vevő saját csatornakimeneteinek 9-16 csatornára konfigurálásával jumperelve is!) a közvetlen csatornák az 1-8 csatornára konfigurálódnak - mintha észrevenné, hogy az adó D8-ban van (mindkét kapcsoló off-ban a modulon).

Mellesleg2: külföldi boltokban úgy hirdetik a az X8R-t, hogy D8 módban is van SBUS kimenet.

Mellesleg3: Egy videós párosítás-bemutató kommentjében a neten valaki szintén megkérdezte a videokészítőtől, hogy van-e SBUS kimenet a D8 módban, de senki sem válaszolt rá.

Így most itt én is felteszem a kérdést.

Köszönettel:

bagira123