Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 345678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (71) összesen

Téma: schumacher k170 cougar kc race

Senior Member
    Hozzászólás
    2.139
    A futaba jó márka, mint ahogy a többi "nagy" is. A futaba termékskálája hasonló mint a tamiya, mindenkinek kínálnak valamit. Az alsó kategóriákban sajnos nincs jó választás, egyformán silány anyagokból/alkatrészekből és minőségben gyártanak, viszont kapsz egy darabot a névből. Konkrétan a 3pv két hét alatt kormánypoti cserés lett. Viszont a konkurenciához képest olcsóbb a vevő és pofátlanul drága a (nem is olyan hűde jó) szervó.

Senior Member ciklohexanol logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06202732936
    Hozzászólás
    197
    Idézet V.L. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A futaba jó márka, mint ahogy a többi "nagy" is. A futaba termékskálája hasonló mint a tamiya, mindenkinek kínálnak valamit. Az alsó kategóriákban sajnos nincs jó választás, egyformán silány anyagokból/alkatrészekből és minőségben gyártanak, viszont kapsz egy darabot a névből. Konkrétan a 3pv két hét alatt kormánypoti cserés lett. Viszont a konkurenciához képest olcsóbb a vevő és pofátlanul drága a (nem is olyan hűde jó) szervó.

kiragadom pár mondatod amit nem értek...pl:" alsó kategóriákban sajnos nincs jó választás"....nem tudom albán mt-s el a srác vert mindenkit egy 2015ős t4-el
    3pv mh uj garis szal nem lehet az rossz...gonolom cserélik ha tönkremegy nekem a fontsági sorrend a válaszreakció felbontás ha ugy tetszik szervó és kormány kapcsolat és h balkezesre szerelhető legyen...
    szervor meijk a drága nértem?!
    Plantsynthesis...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.139
    Pedig egyértelmű: a futaba szervók jellemzően nagyon drágák, már ami nem ipari hulladék.
    Az mts nem alsó kategória, inkább a közép teteje, a 3pv viszont az alsó teteje.
    Megfelelő ember kezében a kapanyél is elsülhet, egyébként ez mezőnytől is függ.
    A garancia a mh-nál a rossz vicc esete, "nem megfelelő/hozzáértő használat".
    Ha eldöntötted vedd meg, csak akkor minek kérdezel?!

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06202732936
    Hozzászólás
    197
    Idézet V.L. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig egyértelmű: a futaba szervók jellemzően nagyon drágák, már ami nem ipari hulladék.
    Az mts nem alsó kategória, inkább a közép teteje, a 3pv viszont az alsó teteje.
    Megfelelő ember kezében a kapanyél is elsülhet, egyébként ez mezőnytől is függ.
    A garancia a mh-nál a rossz vicc esete, "nem megfelelő/hozzáértő használat".
    Ha eldöntötted vedd meg, csak akkor minek kérdezel?!
    mert kérdezz inkább mit hogy hülye maradj fiam!=szerintem a futaba 3pv távsett lesz mh-nál sosem vol ez a kit 60 000ft de ma fehívom őket és meg is kérdezem már csak azértis hogy ez ne képezze vita tárgyát!
    A mh garirol annyit hogy nekem vagy 3-om absima hpi stb kefés mocit szó nélkül cseréltek gariba!amit nem de hogy küldjem már vissza a rossz mocikat hogy ránézzenek Laci!
    ne tudom mi a bajod mh-val de ez nem az én problémám....
    más....téged idézve "a távo ugye hosszutávra veszuk"...ennyi
    futaba szervoról szó sem esett...

servok

trackstar
    sawox
    koproppo

ezek voltak palettán én személy szerint az utsot választanám mert szimpatikus a srác akitől vettem vólna, ugye tőle vettem az lrp x20 mocim is egy tizesért le is hozta személyesen csak elkevertem a számát ezért marad a sawox 0.08ms-t tud 15ezer postával...a trackstart nemismerem ez egy tizes plusz posta...szerintem túlárazott
    a jelelegi rádiom addig jó amig nem lessz mh-nál a 3pv...nem sorolom de nem kezeli a servot megfelelő felbontással plusz hát játékra jó ENNYI nem több

Üdv Ács Ferenc
    Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06202732936
    Hozzászólás
    197
    szakmailg az a fránya teleszkóp védő felkerült, hogy később neronome szönyegét ne szakitsam ki, de iszonyat mit lekell szenvedni vele kész megprobáltatás egy rendes T kulcsos 2mm imbusz kötelező mert a gyár nem igen figyel a menetre....másvizeken evezve iszonyat hideg van lennt ahol játszom...
    ha sokat megy a gép kell a hűtés lehet ma fel is dobom a motor hűtést meg az esc-re is megy vissza a venti képek késöbb ha nem gond
    Utoljára módosítva: ciklohexanol által : 2021-01-10 09:14
    Plantsynthesis...

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.928
    Nem belevau, mert csak csendes olvasó vagyok, de miért van az, hogy egyszer értem amit írsz, egyszer meg nem... telefon-PC váltása az oka? Vagy 2 lelki állapotban írod meg?
    Üdv
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06202732936
    Hozzászólás
    197
    Nahh a szij elszakad úton az új első csapágy kuka, c elem szintén!
    A kaszni zöld lesz
    köszi Laci a telefonos beszt sokat segítettél!

Utoljára módosítva: ciklohexanol által : 2021-01-16 08:09
    Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06202732936
    Hozzászólás
    197
    Eminem:Phe igen csapongok de az én topikom ha moderátornak nem tetszik szól, kérlek ne off_ ha van tapasztalatod sumival kérlek jelezd ennyi....ám érdekes a megoldás hogy gumigyürüvel van megoldva a 6szög felhejezése...fura attól felek mindig hogy elszakad óvatos vagyok de akkor is...
    Utoljára módosítva: ciklohexanol által : 2021-01-16 08:16
    Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06202732936
    Hozzászólás
    197
    lemértem az autót 1545gr hütésel esc, motor, 3600mah-s gens akkuval, festés péntek környékén képek szintén....
    üdv ef
    Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06202732936
    Hozzászólás
    197

a csapágy tisztitása 1lépésfen féktisztitóval, majd wd40-es kenve, de igy is kuka...
    Plantsynthesis...

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 345678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve