Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 20 (20) összesen

Téma: team associated 4.2 centro

Senior Member
    Hozzászólás
    2.148
    Nekem egy skyrc 13.5t motor van benne (kifejezetten olcsó volt) és egy skyrc szabályzó.
    Az lrp x20 két dolgot tud:1 nem megy, 2 melegszik de nagyon
    Az autó nem tehet róla ha xar akkut használ a gazdája.

Senior Member ciklohexanol logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06303468284
    Hozzászólás
    241
    LRP Brushless Combo SPX + 5.0T LRP X12 ez a KOMBINÁCIÓ? (KICSIT SOK LENNE?)

SORRY A NAGYBETÜKÉRT
    8.5t hez mi lenne az áttétel ma maegnézem hányfogas a spurom....és írok am az autó uresen sokkal könyebb mint a kc sumi, egy letunt kor darabja itt az alváz egy alulemez ezt jónapot...
    Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06303468284
    Hozzászólás
    241
    Idézet V.L. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy skyrc 13.5t motor van benne (kifejezetten olcsó volt) és egy skyrc szabályzó.
    Az lrp x20 két dolgot tud:1 nem megy, 2 melegszik de nagyon
    Az autó nem tehet róla ha xar akkut használ a gazdája.

Hali ismét itt LÁSZLÓ a Skyrc-vel semmi gondom...de az lrp már bizonyított pályán hobbyi használatról legyen szó..nehiába word champions!mind tőltő mind elektromos autos szabi, motor, robbanosba nem vagyok otthon de szerepelnek nagy elánal...mindegy ez olyan mint hogy valaki almás telot vesz mig másnak megfelel a xiaomi....az x20-at itt vettem a forumon!(egy iszonyat rendes gazdától aki vagy kidoja vagy eladja hidd el nem kenyérre kellet neki az a sz...ros 10ezer a 4es bömije töbet eszik csak mire eljött hozzám, én megvettem az akori T4-es xray-be, mindig ventivel ment kivéve nagy hidegbe és zéro melegedés a nyitott nagy nomatéku erős mágnessel szerelt fajtákhoz viszonyítva!...ja iegn és hogy reagáljak még kicsit pedig hívhatnálak is csak annak nincs nyoma, 1 nem megy....ne viccelj jézus de megyez 18x watt teljesítménye van és akora háza hogy az már vicc, ezért nehezen de még akkór semm nem melegszik hidd el nyári 40fokba 4600mah gens 20perc egyhuzam ventivel és semmi baja nem vólt.....az azutót már anyira nem kedvelem mindegy ez sumi baja (nem tudom h szerelési gondok vagy nem, de majd ha odajutok képekkel alátámasztom)szia Lászó
    Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06303468284
    Hozzászólás
    241
    Az akkurl meg annyit kb mint a skyrc gens rendben van több szából tudom h nem rossz!és én voltam a bal....sz ez csak egy kis off.......
    Plantsynthesis...

Senior Member
    Hozzászólás
    2.148
    Versenyre szánt technikáról van szó és én verseny tapasztalatot írtam. Ha hobby célra használod és ennek megfelelő tapasztalatod van az ok, csak ezek a holmik nem erre lettek kitalálva. Ha nem terheled, hanem "csak" játszol, akkor talán nem melegszik. (nem véletlen, hogy a korábbi nagy népszerűségét elvesztette a márka, sajnos erősen lemaradtak a fejlesztésekben; a world champs címek pedig nem azzal jöttek amit te megkapsz a boltban)
    18x watt; mérted?
    A 13.5t x20 stock motort megmértem: Gyári adatok szerint 253watt és 3.050kV, helyett a gyakorlatban 202watt és terheletlenül valóban 3.050kV, de az Albaringen 4wd stock autóban 5:1 áttétellel 22.400 fölé nem ment ( ez 8V mellett 2.800kV!!!) míg más motorok azonos feltételek mellett kiforogták a terheletlen kV értéket. Mindemellett az lrp 2 perc után 80 fokos volt nagy ventilátorral, a többi 5 perc után sem volt ennyi.
    A 17.5t mezőny jobb időket futott mint a 13.5t lrp!
    Utoljára módosítva: V.L. által : 2021-02-22 10:55

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06303468284
    Hozzászólás
    241
    Ezek sszerint ezt ajánlod:
    https://www.ebay.com/itm/SKYRC-Cheet...-/141825147960
    árértékbe verhetetlen lenne...
    üdv
    Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06303468284
    Hozzászólás
    241

amilyen szörnyen fest olyan jól megy majd Laci remélem segítessz eletronika áttétel ügyében, ha van tartalék elektronikád ne tarsd magadba!

spurkerékfogszáma:82

Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06303468284
    Hozzászólás
    241
    Thx az infokat és hogy felvetted Laci!de mivel ez egy közösségi forum megosztok minden tapaztalatot...
    szoval esc:
    SkyRC SKYRC TORO TS120A

moror:
    SkyRC SKYRC Ares Pro V2.1 13.5T

átételt pedig kiszámolom ha itt a szabi és az esc...képek később
    üdv
    Plantsynthesis...

Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06303468284
    Hozzászólás
    241
    Még annyi hamár 2wd az asso márka képviseli szerintem az 1/10-es 2wd buggy kategoria krémjét...persze nem a centro 4.2 mert ez már egy régi típus de vicces lessz pályán megáltjuk mit tud a modernebb autokkal szemben..
    Plantsynthesis...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve