Eredmény: 1 - 1 (1) összesen

Téma: Szerelő szakira lenne szükségem! Segítsetek! Elektormos repcsik

Junior Member
    Hozzászólás
    4

Szerelő szakira lenne szükségem! Segítsetek! Elektormos repcsik

Kedves modellezőtársak, szakik! Régóta modellezem, drónokkal, elektromos repcsikkel. Kihagytam pár évet és most megint kedvet kaptam az rc-hez, így a gépeimet újra röpképessé kellene tenni, mert én béna vagyok a szerelésben. Természetesen megfizetném. 4-5 db vitorlázó gépről van szó. Van egy auróra 9-es távom, 433-as long ranges vevőim kb 4 db. Ezeket kellene beállítani a távhoz, megmutatni hogyan tudok modellt váltan a távon, átvizsgálni, hogy biztonságosak-e a gépek, ha nem, akkor azzá tenni. Esetleg egy-két alkatrészt pótolni. Erre szeretnék egy normális szakit találni, aki mindezeket megoldja egy baráti, a munka felmérésekor mgállapodott árért cserébe, de barterelhetünk is, adhatok cserébe a munkáért tavasszal jetskizést, jetskis wakeboard húzást a dunán, vagy hajós túrát, városnézést, quadtúrát, ugyanis ezzel foglalkozom. Ezt a munkát a kikötőmnél kéne elvégezni, ahol van szabad műhely és minden szükséges szerszám, ami kellhet hozzá. Dunapart, észak Pest. Azonnal tudjuk akár nyugis helyen próbálni a gépeket. Egyébként a legjobb lenne, ha olyan ember írna, segítene, aki ért a hajókhoz is, esetleg a drónokhoz is, mert tesztelni kéne és újra beállítani, s mindent elmondani egy s800 as dji drónról is, meg ezek mellett szeretnék építtetni egy elég különleges kis fpv hajót, ami tud 1 kilóméterig videót, hangot oda vissza forgalmazni, jelvesztés esetén visszajön a kikötőbe, akár horgonyt dob, waypont hajózás sem lenne rossz. Van több horgász meg hajós tagunk, akiket egyszer egyszer ugratnék ezzel a kis épített fpv hajóval. Én a 15. kerületben lakom, minden nap járok ki a kikötőbe, tőlem akár holnap kezdhetnénk is a melót. Az sem baj, ha olyan valaki ír, aki csak pl a repülők beüzemelsét tudja vállalni, a lényeg, hogy történjen valami és ne álljon már a polcon ez a sok jó cucc értelmetlenül. Ezen a számon elérhető vagyok.:06706261525 Tisztelettel Forgó Béla
    Utoljára módosítva: Fenevad23 által : 2021-01-20 04:13

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva