Eredmény: 1 - 10 (10) összesen

Téma: Gyereknap a Lupa tavon!

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436

Gyereknap a Lupa tavon!

Sziasztok "M" hajósok! (Hú, de régen írtam ide...)

Most, hogy egy kissé enyhülni látszik a helyzet, vagy legalábbis remény látszik, el kéne kezdeni mozgolódni!

A helyzet az, hogy a 2019-es ottani verseny nyomán - dacára annak, hogy a várható rossz idő miatt nem sok vendég volt ott - megkerestek minket a Lupa szervezői, hogy nem mennénk-e oda gyereknapra megmutatni magunkat.
    Ez több dolgot is jelent szerintem:
    - Egyfajta elismerését annak, hogy amit műveltünk anno, az tetszetős volt.
    - Másrészről jelent számunkra egy lehetőséget most, hogy vizet lássanak a hajóink, meg persze mi is gyakorolhassunk végre.
    - Nem utolsó sorban jelent látogatókat, akik között ott lehetnek a jövő potenciális versenyzői.

No, a kérdés: Ki tud, ki akar eljönni? Páran már tudjuk, hogy ott leszünk. Miklósi Pisti intézi az ügyet (Köszönjük!), keddig legalább nagyságrendi választ kéne tudni adnunk. A Lupa látogatása a gyereknapra vaqló tekintettel egész hétvégén ingyenes, még nincs meg, hogy melyik napon megyünk. (bár vasárnap a gyereknap.)
    Mivel az idő rövid, kérlek Titeket, most az egyszer gyorsan reagáljatok! Válaszoljatok, de hívjátok fel a környezetetekben lévő versenyzők figyelmét is a lehetőségre. (Tudom magamról is, hogy kissé eltunyulltunk, nem nagyon használjuk a közösségi felületeinket... )

Szóval, nem verseny, de pár bóját szeretnénk lerakni, ha teljes pályát nem is.
    Csak annyit írjatok, hogy "jövök", meg kategóriá(ka)t, hogy tervezni tudjunk.

Pisti kirakja az eseményt a FB-ra meg a WhatsApp csoportba is, ott is reagálhattok, majd összegyűjtjük.

Csaba
    Utoljára módosítva: csiga által : 2021-05-23 12:06

Senior Member
    Hozzászólás
    105
    Irjatok valami részletesebbet a programról. Részt vennék F4 A tip.hajóval

Nagyon helyes, a kajak-kenu szakosztály is keresi az utánpótlást hogy azután leevezzenek pár kilómétert a szívlapáttal.

H
    Chevrolet

Senior Member tantinagynéni logója
    Hozzászólás
    109
    Sziasztok
    na tehát
    Gyereknap a Lupa Beach-en május 30án 10-16-ig várnak minket bemutatózni, ahogy azt már jeleztem.
    Ígérték az egyik központi helyen tarthatjuk az egész napos örömhajózást, ezzel nyújtva élményt a látogatóknak és talán ennyi idő után magunknak is.
    Amit biztosítanak, a képen látható stég használata, és egy másik ehhez kapcsolt alacsonyabb, amit 2019ben is használtunk. kb 6méter széles (így el fogunk férni ) valamint a stéghez vezető előtte levő homokpart.
    - 220 Volt a büféből.
    - Egy mentőcsónak pályaállításra és hajó mentésre, remélhetőleg lesz személyzet is.
    Behajtás a VIP bejárat mellett egy műszakis bejáró, a kipakolás után a területen belül tudunk parkolni.
    Szóval fizetni nem tudnak, de ebédet kapunk vagyis éhbérért modellezhetünk ????.
    Nem tudom milyen kaja lesz, de ebédben állapodtunk meg, valamint abban, hogy máskor is rendelkezésünkre bocsájtják ezt a területet, amikor nincs strandszezon, akár versenyre, akár szervezett tréningre.
    Én egyenlőre ennyivel megelégszem.
    Le kell adnunk mennyien leszünk, akik a bemutatón dolgozunk az ebéd miatt gondolom.
    Belépődíj nincs a Beachre a Gyereknap miatt, ellenben van rengeteg gyerekjáték és kb 4 játszótér, megannyi mindenféle, persze van ami fizetős.
    Tehát, aki meg akar hívni ismerősöket, megmutatni mivel szórakozhatnának, az most tegye meg!
    Reggel 7től bemehetünk építkezni és aki akar maradhat este 18ig.
    Bárki jöhet, nincs korlátozás, védettséghez nem kötik a belépést.

https://www.facebook.com/events/8760...page%22%7D]%7D
    Csatolt k Csatolt k
    Utoljára módosítva: tantinagynéni által : 2021-05-25 18:48 Oka: jobb így

Hozzászólás
    109
    :-)

Yó deal István, lehet vele tervezni.

Utoljára módosítva: Harley által : 2021-05-25 21:47
    Chevrolet

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436
    Ott leszek. Márta is.
    Mini Hydro, Mini Mono, Mono2 a flotta. Viszek még egy Mini Eco-t játszani, ha kell. Mérni nem fogunk, de hangosítás lesz velünk.

Hozzászólás
    109
    Én a mini Mini Mono-t
    és a Mono 2-est próbára teszem

Member brobi logója
    Hozzászólás
    88
    Megyünk. :-)
    Viszünk mini ECO-t, nagy ECO-t és "játszós" hajókat is.
    Best friends don't let you do stupid things...

...alone.

Senior Member
    Hozzászólás
    105
    Megyünk, két fő.
    Viszünk játszós hajót.
    brobi kb hány órára tervezitek az érkezést?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva