Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 24 (24) összesen

Téma: XXIII. Csoki Derby a Cserge Tanyán MB Forduló

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436
    Idézet kenny23k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!
    Csak én akarok agyf.szt kapni ettől az eHranicás regisztrációtól, vagy van más is?
    Én is akartam, de én is azt kaptam információként, hogy a szlovákiába hazatérőknek kell kitölteni. A konzuli tájékoztatón az van, hogy legkésőbb az átlépéskor kell kitölteni. Ha nekünk is kell, hát kitöltjük online...

Azért -akár ide kattintva -akinek még csak magyar nyelű van- a két nyelvű oltási igazolást töltsétek le, az kell. Ha nem is kérik, legyen.

Csaba
    Utoljára módosítva: csiga által : 2021-07-07 21:51

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436
    Ennél frissebb információm nincs:
    Magyarország ZÖLD besorolású:

A zöld országokból érkezők 14 karantén, ami alól egy negatív PCR vagy antigén teszt felold.
    Kivételek:
    - Beoltott személyek
    - Akik az elmúlt 180 napon belül gyógyultak fel a betegségből
    - 18 év alattiak
    - max. 72 órás negatív PCR vagy max. 24órás negatív antigén teszttel rendelkezők. (Antigén teszttel csak szomszédos országból és ott végzett teszttel.)

- Szóval szabad a pálya! A magyar tájékoztatón a belépőkre írják, mindenki más csak a szlovák hazatérőkre mondja a regisztrációt, amit szerintem az is alátámaszt, hogy a szlovák hivatalos oldalon is csak szlovák nyelven elérhető. (- Ettől még megeshet, hogy a határon ki kell töltenünk...)

Itt az eredeti is:

Green list countries
    The country’s risk profile
    EU countries and non-EU countries with a high vaccination rate and a favourable epidemiological situation.

Quarantine/test
    A 14-day self-isolation, which may be ended with a negative RT-PCR test or antigen test result after arrival (for exemptions see below).

Exemptions

vaccinated persons;
    persons who have recovered from COVID-19 within the past 180 days;
    children under 18 years of age.
    persons with valid 72 hours negative RT-PCR test or 24 hours valid negative antigen test (AG-test – only if you are coming from neighbouring states where this test was done)

Moderátor
    Hozzászólás
    1.436
    Itt vannak az eredmények.
    Nagyon kevesen voltunk sajnos, ez így alakult. Azt gondolom, mindenkinek -nekem is- el kell kezdeni gondolkodni a jövőn... Arra várom az ötleteiteket: Hogyan, meddig érdemes csinálni...

Csaba
    Csatolt f Csatolt f

Ott vannak a szponzorok.

(Az EB-n nem jutott nagyon messzire a Sevcsenkó csapat, de mégis szép focit mutattak be)

Utoljára módosítva: Harley által : 2021-07-20 11:45
    Chevrolet

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve