Oldal: 904 / 904 ElsőElső ... 404804854894900901902903904
Eredmény: 9.031 - 9.038 (9038) összesen

Téma: Mátyásföldi reptér

Senior Member
    Hozzászólás
    903
    Az "időkép" sajnos esőt jósol holnapra, remélem téved!!

Senior Member filolaci logója
    Telefon
    +3630 4543943
    Hozzászólás
    511
    Idézet amice eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az "időkép" sajnos esőt jósol holnapra, remélem téved!!
    Azt írta Dodó, hogy semmi pánik csak azért esik egy kis eső, hogy elverje
    a PORT és jó idő lesz.
    Csak lassan és alacsonyan.

Senior Member
    Hozzászólás
    903
    Menjünk, meghívtak, készültek, várnak......ha esik ha fúj!

Senior Member
    Hozzászólás
    903
    Jól "szerepeltünk" a dunakeszi modellezők rendezvényén: Szabolcs mindenki által kalapot megemelő repítéssel megnyerte az ügyességi versenyt valamint a tombolán egy üveg viszkit /amit tiszta jóindulatból nekem adott/, örültünk Laci 4. helyezésének és Péter tombolán nyert csupa szárny modelljének. A vendéglátás előtt is kalapot kell emelnünk, szóval egy kimondottan jó napunk volt Dunakeszin!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    903
    A hosszú hétvégén az időjárás előrejelzések szerint már csak a holnapi nap lesz alkalmas repítésre, akkor holnap??

Senior Member Vladimir logója
    Hely
    Budakeszi
    Telefon
    +36 30 624 6380
    Hozzászólás
    1.830
    Köszönöm szépen Dunakeszi kollégáknak a vendéglátást! Sajnos, velem együtt eső érkezett meg, ezért nem sikerült repíteni. De nagyon kedvesek voltak!

Holnap, igen - tervezem reptérre!

Senior Member Susitu1 logója
    Hely
    BP
    Hozzászólás
    2.292
    Idézet amice eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól "szerepeltünk" a dunakeszi modellezők rendezvényén: Szabolcs mindenki által kalapot megemelő repítéssel megnyerte az ügyességi versenyt valamint a tombolán egy üveg viszkit /amit tiszta jóindulatból nekem adott/, örültünk Laci 4. helyezésének és Péter tombolán nyert csupa szárny modelljének. A vendéglátás előtt is kalapot kell emelnünk, szóval egy kimondottan jó napunk volt Dunakeszin!!!
    a tombolám árát légyszíves hozd majd ki holnap Csak ismételi tudom amit írtál baromi jó kis banzáj volt, én szét röhögtem magam...leginkább magamon. Aki pedig ismeri Tilo Lászlót az jó ember....
    a DRÓNBÁRÓ

Senior Member
    Hozzászólás
    514
    Családi nap Dunakeszin. Az időjárás nem nagyon kedvezett nekünk, de vigaszként lehetett volna sokkal rosszabb is.
    Nagyon örülök és köszönöm mindenkinek Solti és Mátyásföldi barátainknak valamint modellező szakkör gyerekeinek szülőknek hogy ilyen szép számmal vettek rész Egyesületünk már már hagyományos Családi napján, ügyességi versenyünkön. Gratulálok a résztvevőknek ebben a szeles esős időben is igen jól teljesítették a feladatokat. Köszönöm Pethő Attilának a verseny szakszerű lébonyolítását. 1-3 helyezettek : 1. Szabados Szabolcs MMBK. 2. Szokolay György DMBK. 3. Hudák Bence DMBK.
    Nyertesek oklevélben részesülnek Melyek ez év utolsó rendezvényén December 31 évzáron lesz ünnepélyes keretek közt átadva.

t. Pusztay József Dodó bácsi.

Oldal: 904 / 904 ElsőElső ... 404804854894900901902903904

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve