Oldal: 51 / 826 ElsőElső ... 4147484950515253545561101151551 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 501 - 510 (8255) összesen

Téma: Mátyásföldi reptér

Senior Member Susitu1 logója
    Hely
    BP
    Hozzászólás
    2.185

Mátyásföldi reptér

Vaslemez magyarázat Hiltinek!!
    Gondoltam egy vaslemez lehetne 2méter hosszú ráheggesztve jó sok szög, mondjuk 5centinként egy !!A vaslemezt csak kettő helyen kellene lefogatni, nem pedig 10 centinként lefúrni! így már kapisííííííí???

Végülis pár szögvasat is elég lenne lerakni össze-vissza, azon sem száguldoznának egy jó darabig!!!
    a DRÓNBÁRÓ

Senior Member
    Hozzászólás
    919

Mátyásföldi reptér

Szerintem ebbe ne bonyolodj bele.

Üdv

Senior Member Susitu1 logója
    Hely
    BP
    Hozzászólás
    2.185

Mátyásföldi reptér

Úgyis körbe lesz árkolva és punk tum! :wink:
    a DRÓNBÁRÓ

Senior Member
    Hozzászólás
    665

Mátyásföldi reptér

Ettől a "ladás bulitól" teljesen ledöbbentem. Nincs valami jogi vénájú ember, aki tudna mondani valami okosat? Ezeket a szöges izéket nem tartom szerencsésnek. A "klasszikus" árok talán ügyesebb megoldás.
    MMSZ kártyaszám: 1521

Senior Member
    Hozzászólás
    305

Mátyásföldi reptér

Nincs annál aljasabb dolog, mint a játszó gyerektől elvenni a babáját, vagy a kisautóját és megtaposni, aztán röhögni rajta!
    Sajnos én úgy érzem, ez az eset forog fenn matyiföldön :cry:
    Tisztázatlan helyzet, ki mit akar, ki mit támogat, lásd polgármester "úR" a képen...
    "Szegény" ember, nem tudja ki mellé kellene állni, de ezen nem csodálkozom, mert a mai világban az értékrend, mint fogalom egyszerüen eltünt, lealacsonyodott a pénz és a politika szintjére!
    Illetve a "nem az én bajom, minek foglalkozzak vele" kérdéskörbe tartozik, ergo, nem érdekli, semleges, mindaddig, amig a saját kis szalonnáját megsütögetheti!
    Áshatunk mi árkot napokig, hetekig, megoldás akkor is lesz a másik oldalról, már csak azért is, hogy bosszúságot okozzon nekünk!
    Tehetünk ki szép táblákat, padokat, meg mindenféle kényelmet szolgáló cuccosokat, de szerintem csakis közös érdekből, hogy mindkét félnek jó legyen!
    A szöges dolgot én nem tenném, semmivel sem vinné előbbre az ügyet!
    A berlini fal is leomlott, csak nagyon sok idő kellett hozzá!
    Szóval szerintem valami más megoldáson kellene törpölni, nem falakat kell az emberek közé emelni, hanem hidakat verni, amin közelebb kerülhetnek egymáshoz.
    Inkább ezen kéne gondolkodni, hogy lehet ezt megoldani.
    Mióta ez a kérdés felmerült, én is gondolkozom rajta, mi lenne a megoldás, de az árok ásás biztos nem jönne be!
    Legfeljebb egy pár napot tornáznánk, na az viszont hasznos dolog
    Tudom, most sokan lehurrognak, hogy mit okoskodom, de véleményem szerint csakis közös megegyezéssel, sok kitartó beszélgetéssel, példát mutatva érhetünk el eredményt!

Bocsesz a "magasztos" gondolataimért, de nekem ez a véleményem, mert nem szeretem a háborút sem!

Senior Member
    Hozzászólás
    2.234

Mátyásföldi reptér

Bush is csak háborúval tudta megoldani. :roll:
    "Az idő, amit a rózsádra vesztegettél: az teszi fontossá a rózsádat"

Senior Member
    Hozzászólás
    760

Mátyásföldi reptér

Nekem a meglátásom az (ha rossz nyugodtan korrigáljatok),hogy ültetett ladások tudtára kell juttatni ,hogy az ici-pici Kb 150X200 méteres területre nekünk nagyon nagy szükségünk van.Márpedig ezt úgy tudjuk nekik jelezni ,ha figyelmeztető táblával ill.kerítéssel vagy árkolással járunk el.
    Ki kellene számolni,hogy mi lenne a lególcsobb megoldás. Ha kell ,én beszállnék anyagilag. A" Mátyásföldi Repülő Modellező Klub területe.
    belépni tilos polgárörséggel védett terület !" vagy valami ilyesmi szöveget kellene kirakni kellene? ez csak egy ötlet volt :?
    H-904

Senior Member
    Hozzászólás
    305

Mátyásföldi reptér

Idézet DiamantTomi eredeti hozzászólása
    Bush is csak háborúval tudta megoldani. :roll:
    Mit oldott meg???
    Semmit :cry:
    Ha az ellenségedet nem tudod legyözni, állj mellé.
    Csináljunk egy nagy közös táblát, amin rajta lenne a crossosok meg a repülösök is :wink:
    Ez az elsö lépés már eleve egy közös munkát igényel, igy belehetne vonni öket is.
    Akkor talán máshogy állnának hozzá, nem?
    De lehet jobb ötleteket is, csak ne azt, hogy löjük le öket, mert az mégegyszer mondom, semmi jóhoz nem vezet!
    Ha ugy dönt a többség, mégis kell az árok, természetesen megyek én is tornázni, de nem tartom jó ötletnek

Senior Member
    Hozzászólás
    450

Mátyásföldi reptér

Sziasztok!

Okoskodnék egyet: ops:

A békülékenység jegyében: Nincs(enek) szellemi vezére(i) a Ladásoknak? Vele kéne beszélni szerintem, nem polgármesterezni... Esetleg egy békülékeny közös napozós, beszélgetős délutánt szervezni... Neadj isten - tréner kábellel - belekóstoltatni őket a modellezésbe, ők is technikai emberek, érdekelheti őket a modellek működése. Cserébe Ti is kipróbálhatnátok a bivaly gépeiket... vagy valami ilyesmi...

Szerintem egy ilyen gesztus után nem járkálnák össze a füvet, ha mégis valamelyik közülük megtenné, akkor azt már saját haverjai csitítanák. Másrészt, ha ez sem használ, akkor el lehet elkezdeni árkolni, de szerintem első a diplomácia!

Csak ötlet volt, ne bántsatok érte!

Üdv: Vasix
    Üdv: <a href="http://vasix.hu/vasix">Vasix</a>
    <br />Vashegyi Zoltán
    <br />Skype: vasix75, Tel: 06-20-529-9504

Senior Member
    Hozzászólás
    335

Mátyásföldi reptér

HI!
    Van egy olyan érzésem, hogy a ladásoknak semmi köze hozzá. Mivel Susitu is említette kb két hete, hogy Wartburggal meg kispolskival randalirozott egy pár környékbeli sutyó. Rendszámnélküli kiherélt betegágyakkal nem hiszem, hogy olyan messziről jönnének. Tcompnak is igazat adok a barátkozással kapcsolatban. Tavaly nyáron ha jól emlékszem Szabiék átmentek a ladásokhoz beszélgetni és teljesen pozítivan álltak hozzá a dolgokhoz. De lehet, hogy mindenben tévedek ezért ne kövezetek meg.
    telcsi: 06-30-9489-384<br />Email: tomi680528@gmail.com

Oldal: 51 / 826 ElsőElső ... 4147484950515253545561101151551 ... UtolsóUtolsó

A téma címkéi:

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve