Oldal: 1 / 7 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (68) összesen

Téma: Felhasznaloi velemenyek

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Felhasznaloi velemenyek

Sziasztok!

Generalok egy kis flamet

Mostantol amikor beleszaladok meglehetosen furcsa regisztracios levelekbe, bizony meg fogom osztani veletek nev es egyeb azonositok nelkul.
    Oruljunk egyutt

Dud

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Felhasznaloi velemenyek

1.
    Ide figyelj te pondró!! Mi a faszt képzelsz magadról, hogy játszod a nagymenőt!? Milyen jogon bírolod el,hogy ki-mikor regisztrálhat az oldalra? Kivagy te, az isten? A tehén szar száradjon a szád szélére,és bazd meg a fórumodat!! Faszkalap!!!
    2.

Voltak gondjaim a gyerekkkoromban olvasás területén, de itt leginkább az volt a problémám, hogy a regisztrációs feltételek elolvasása túl száraz egy ilyen magamfajta PARASZTNAK. Ezért azt átléptem.
    Mivel, hogy egy hozzád hasonló munkakerülő tintafosó találta ki ezt az egész tulbonyolitott jogszabályt, ráadásul még pofátlan is vagy, hálát adok az égnek, hogy nem sikerült beregisztrálnom erre az oldalra.
    Köszönöm a kielégitő és kellőképen segitőkész tájékoztatásod. Kiváncsivá tett, hogy még miket rejtegethet ez az oldal, hogy szülői beleegyezés kell hozzá!!!Remélem a jog ezekre a részekre is kiterjed. Ezt már lehet, hogy szivesebben átnézem.
    Üdv a tanyavilágból!!!!!!!
    3.

Elkészült a regisztrációm????
    Ugye csak vicc ez az egész???
    Ez egy önhatalmú társaság, akik mindent megtehetnek???
    Ön mindent megtehet, mert pajtagazda???
    Azért Ön felett is áll valaki biztosan...
    Majd megtalálom, és figyelmébe fogom ajánlani, de ...hülyeség, biztos egy
    követ fújnak...
    Na mindegy, amíg mennek a szabálytalanságok a moderátorok szeme láttára,
    addig is küzdeni fogok az egyenjogúságért!!!
    Figyelni fogom a sógor-komaságot, naplózom, ha kell, és a moderátorok
    pofájába fogom vágni kíméletlenül, mit b..tak el!!
    Mert ugye ha vannak, akkor pártatlannak kell lenniük!!!
    ))
    Na vágod már, hogy a saját csapatod is átvág???
    4.
    MIÉRT NEMENGEDTEK BELÉPNI VÁSÁROLNI AKAROK PÁR CUCCOT JANUÁR ÓTA KINLÓDTOK VELEM SZÉGYELJÉTEK MAGATOK
    5.
    szretem az rc repcsiket
    6.
    EZ AZÉRT DURVA,REGISZTRÁLTAM DE BASZTATOK KÜLDENI VALAMI JÓVÁHAGYÁST... ÉS EZ NEM AZ ELSŐ ESET.KEZD TELE LENNI A KISFASZOM IS... AZT AZ E MAILT KAPTAM VÁLASZBA HOGY MAJD VALAKI JÓVÁHAGYJA A REGISZTRÁCIÓMAT. MINDEGY,KERESEK EGY JOBB OLDALT.
    7.
    Köszönöm az ÉRTELMES VÁLASZT úgy gondolom,hogy ezt egy ÉRTELMES Adminisztrátortól nem erre számit az ember Bzd meg a fórumodat !
    8.
    Mi tart ennyi ideig, hogy regisztrálva legyek?? Mit kell ezen elbírálni?? Más fórumoknál rögtön kap az ember engedélyt, hogy beléphessen! Ez nem egy flancos oldal, hogy ennyi időt vegyen igénybe, hogy valaki regisztrálva legyen! Haladjanak ha lehet ezzel a regisztrációval, nem hülyeségből regisztráltam!

Előre is köszönöm.....

Senior Member
    Hozzászólás
    307

Felhasznaloi velemenyek

Komoly figura lehet! :lol:

Jó ötlet, várjuk a "regisztrálókat"!
    Kyosho Calmato 40; MINItelemaster; épülő Rascal 3D /// 7C FASST<br /><br />capt.matyok@gmail.com

Senior Member
    Hozzászólás
    328

Felhasznaloi velemenyek

Amióta nézegetem a forumot semmi sem lep meg, anyi idióta van a netten hogy hihetetlen. Névvel,IP számmal és minden más ismertetö jellel kellet volna kiird a ennek a kétlábon járó szemétdombnak a nevét.
    Azért nem nevezem primitiv majomnak mert az sértené az elit társadalmat. A stilussa szerint a szemétdombon született és egy pöcegödörben a patkányok nevelték és tanitották viselkedni.
    A cucilista ember( EMBER?) majommá alakult de a Gorillák tanácsa nem fogadja be öket a kis IQ miatt

Moderátor
    Hozzászólás
    5.395

Felhasznaloi velemenyek

Üdv. Mindenkinek!

Én egyáltalán nem csodálkozom (sajnos) miért lenne a net más mint a
    mindennapi élet? Amikor autóztok, vásároltok vagy alármit csináltok nem
    találkoztok elég primitív, agresszív bunkóval? Dehogynem! Miért lenne ez
    másként itt?

Dudkin helyzetét át tudom érezni, neki van igaza. Ha megszűri a
    kőbunkókat azzal nekünk tesz jót, na meg magának is, mert nem
    mindegy, hogy napi 1 (vagy egyse) hozzászólást kell moderálni, vagy
    100-at a hülyék tevékenységének okán.

Különben is ez a fórum senkinek nem kötelező, ha valakinek nem
    tetszenek a szabályok húzzon el a sunyiba, csináljon magának egy
    saját fórumot (a PHPBB engine ingyenes akárki letöltheti, telepítheti) és
    ott úgy káronkodik, okoskodik, bunkózik, ahogy akar. Aki meg itt akar
    írogatni vegye tudomásul a szabályokat.
    A reptérről is elzavarjuk azokat akik nem egyeztetnek frekit és nem
    tartják be a szabályokat.

üdv.: SRY

Senior Member rcgabor logója
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    1.326

hi

"Bunkóból jól el vagyunk eresztve!"- aki szereti a magyar humort az tudja,hogy ki mondta. :wink:

Azt nem értem,hogy akinek olvasási nehézségei voltak és átugrotta a szabályzatot mert száraz!
    AZ mi a jó édes a..jáért akar a jog területén tájékozódni,mikor az sokkal szárazabbbb...........

De milyen jó lesz,ha itt lesz egy naplózós figyelős belső elhárítás!!!!!!
    Lenaplóznak mindent és majd úgy járunk mint az RTL klub,hogy ORTT sértés miatt esténként 10 percre szüneteltetni fogják a forumot. :shock:
    Vicces egy ember lehet......egy hétig röhögnék rajta.......... :lol: :lol: :lol:

Még jó hogy ezt a sok Istenverte barmot nem engedjük be.
    Ha annyi az esze mint egy lapát iszapnak akkor milyen okos hozzászólásai lennének nem? :roll: :roll: :roll:

Dudkin látod ez a nagyság átka,hogy rajtad csapódnak le ezek a dolgok.

További jó munkát és kitartást! :lol:

Üdv:gave
    Hangárban:06-30-737-50-37<br /><br />Soroljam én is a gépeket?

Moderátor APPME logója
    Hely
    Gyomaendrőd
    Telefon
    null-null-zibn
    Hozzászólás
    3.778

Felhasznaloi velemenyek

Azért ha mégis fordul a kocka, néhány napig tudlak bujtatni... :roll:
    Ez a naplózós dolog aggasztó. Főleg, ha keménykötésben lesz és fejbevágnak vele. Jobb, ha önként lemondasz javaidról és a hegyekbe húzódsz...
    Signore Membran
    Good Will Hunting
    Kis pacsirta, kedves kis pacsirta,
    Kis pacsirta, megkopasztlak én...

Senior Member
    Hozzászólás
    1.263

Felhasznaloi velemenyek

szevasztok! üdvözlök mindenkit!

...na szóval, kell a szűrés minden képpen mert az ilyen agresszív szemeteket nem is szabad beengedni sem ide sem máshová!!!!!!!!!
    sajnos még ez a szűrés sem teljesen tökéletes mert így is beszivárognak a férgek!!!!!
    ...éppen a napokban történt, hogy a mocskos kis féreg, beszivárgó lapostetű, azonnal a bereggelése után, már a leges-legelső hozzászólásával belém kötött!!!
    hát milyen "ember" az ilyen???!!!????
    ...eltelik egy nap, és jön a következő rüszü, ugyan ezzel a receptel!!!
    MEGőRÜLÖK!.... komolyan!
    ....január elején ugyan ez.....

...és a legszebb az egészben ,hogy ezek a tetvek nem is modelleznek semmilyen szinten!!!...csak ugatnak!!!!.....de amikor ki kellene állniuk, egyikük sem mer!!!! elbújnak, nem is válaszolnak!!!!!

..na jól kidurrogtam magam!
    mindenképpen támogatom a szűrést és sok sikert kívánok hozzá

F
    ...további információk a web-oldalon találhatóak.

Senior Member Necro logója
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólás
    12.728

Felhasznaloi velemenyek

Most oszinten Dudkin...Neked nem tetszenek az effele beszolasok, amiket ideztel? Hihetetlen mennyire valasztekos ez a magyar nyelv
    Am van, aki hasznalni is tudja...az ember fia nevetget ezen, elmosolyodik...de inkabb kinomban

Ahogy irva is lett, miert lenne mas a NET mint a valo vilag, pont ugyanezt teszik az emberek, ha valahova be szeretnenek menni es valami okbol "nem fernek bele" aztan tombolas es az ominozus valasztekos nyelv hasznalata.
    Itt sem kulonboznek, majd jonnek a fenyegetesek.
    Anno magam is kaptam Feltelefonaltak hajnal 5kor, hogy miert toroltem a semmit mondo hirdeteset az embernek es ha mar igy tudja a szamom, akkor jonnek a 2 ajtos szekrenyek latogatoba hozzam...nem jottek.

Mindent egybevetve jo a szures, persze, kell is, mert nyugi van..nyugodtabb a forum, miota ez van, ezt hatarozottan allithatom...
    Neha persze vannak beszolasok, de a szabalyok ugye azert vannak, hogy megszegjuk oket, ebbol kiindlva kellenek a moderatotok, akik tukepp a vitazo emberek, aztan meg akiket lehet szidni, mert ugye mint olyanok, mi partatlanok vagyunk

Mindentol fuggetlen jonnek ide irkalni "modellezok" tudok olyanrol, aki vasarolni szeretne - komolyan. Tudok olyanrol, aki ezt irja - tobb honapja.
    Van olyan, akinek soha semmi eladnivaloja sem volt, megis hirdet
    Persze olyan is, aki eleteben nem vasarolt semmit, megis tobb dologra/dologhoz irt reakciot...Ezek az un. false emberkek, akiktol soha semmi komolyat nem lehet varnni...Nem mondom, hogy belyegezzuk meg oket, mert ugye minek, van a WARNING az eleg ehhez...

Na kicsit hosszura sikerult mondokam vegere meg annyit, hogy 2004 ota vagyok jelen ezen a forumon, ezidaig itt semmi komoly (a forum szempontjabol) nem tortent...ezt pozitivan ertem, ezert itt is koszonet Dudkinnak, mert igen is baza lehetove tette...es ez jo nekunk, O meg ertunk van....ez meg neki jo valahol, mert ha nem lenne, nem tenne

Tovabbi jo forumlakast mindenkinek !
    RCPortal - KCSD
    Winter Academy, Rampage

Re: Felhasznaloi velemenyek

Jajjdenagyon jóez Kiváncsi vagyok, mennyire fog lecsökkenni a hasonló levelek száma azáltal, hogy ide kikerülnek...
    Kalap

Oldal: 1 / 7 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve