Oldal: 2 / 7 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (68) összesen

Téma: Felhasznaloi velemenyek

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Re: Felhasznaloi velemenyek

Csak egy gyors szamadat.

Az uj motor ota eppen 123 regisztracio futott be, ebbol csak 16 valt aktivva.

123 emberbol 107 nem tud olvasni. szanalom.

Senior Member
    Hozzászólás
    317

Azt gondolom, hogy minden társaságnak jogában áll valamilyen szabályokhoz kötni kik és milyen "procedúra" alapján csatlakozhatnak. Ilyen egy golf klub is pl.
    Dudkin !

Szerintem csak így tovább, ne engedj belőle ! Tényleg nincs szükség olyanokra akik nem tudják betartani a sportszerűség szabályait hamár a modellezésről mint sportról van szó !

Üdv

Csaba

Senior Member
    Hozzászólás
    2.137

Sziasztok!

Dudkin szerintem is nagyon jól végzi ezt a szűrést, de tapasztaltam már a bőrömön hogy van amikor igazságtalanul teszi. Mondjuk miért ne tenné, a fórum gazdája Dudkin, azt csinál vele amit akar. De ha egyszer én már be voltam ide regelve majdnem egy éve, és megkértem Dudkint, hogy regisztrálja egyik jó barátomat, aki szintén modellező, és NORMÁLIS akkor jött az automssage először, hogy küldjem el ezeket meg azokat az adatokat. Elküldtem, igazoláűs visszajön, hogy megkapta. Erre jön ugyanaz az automessage. Visszaküldöm mégegyszer az adatokat. Megkapja, megint nem történik semmi. Ezekután, az egész kezdete után kb. 3 héttel írtam Dudkinnak egy privit, hogy mi lenne, ha mostmár tényleg csinálna valamit, vagy csak visszaszólna, hogy türelem, majd regisztrálva lesz. A hangvételemmel megítélésem szerint nem volt semmi baj, és a szerkesztéshez is adtam egy-két irányelvet. Erre jött a válasz, hogy vigyázzak magamra, meg álljak le, mert szemmel leszek tartva, viszont végre regisztrálta a haverom. Nem nevesítek, ha akar majd ír róla Ő. Szóval alapvető bajom nincsen, de vannak kivételes esetek. Szerintem ha egy már beregisztrált, modellező ajánl egy embert regisztrációra, akkor nem kell feltételezni róla hogy napi 100 hozzászólásból 99 szemét lesz.

Ja, és Dudkin! Köszönjük a fórumozás lehetőségét!
    üdv. Sajtqkac

Senior Member
    Hozzászólás
    1.952

Kell a szures ezt tudjuk mindannyian.

Van amikor nekem is elszall az agyam a hulyesegtol,a nem valosagtol,mikor valaki tudatlannak nezi a barkit,es kotozkodok.
    Ilyenkor a hsz-emet torli Dudkin,mert a formasagokat es a megjelenest tartani kell igaza is van.
    csak az a baj nekem is

Senior Member
    Hely
    havacsnorbert@gmail.com
    Hozzászólás
    713

szerintem is kell a szűrés! Még pedig az olyan fajta, ahol égbekiáltó baromságokat írnak be a "tisztelt sporttársak".Habár engem nem zavar, átsiklok az ilyesmi felett, Nem kizárt, hogy valamelyik kezdő komolyan veszi, és esetleg hülyeséget csinál :-[
    McpX BL, Assault 700, és egy fél szekrény autó

Hol marad a regparádé kéremszépen?
    Az egész eddig divatos dekadens undorító és hamis művészetet félresöpörtük!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.443

Nem túl régen hallottam egy mondást, amelyik valahogy így hangzott: "Aki másól mond véleményt, az magáról mond véleményt."
    Úgy látszik a becsmérlés mindekét fél részéről megy. Tisztelet a kivételnek.
    Mi lenne, ha a háborgó, káromkodó embereknél kipróbálnád azt, hogy elnézést kérsz, beregisztrálod és a végén jó forumozást kívánsz?
    Kísérleti jelleggel.
    Állítólag az ilyen módszer sokszor bejön és jól elszégyelli magát a vitapartner. Legalábbis előfordul.

Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Csodalatos otlet. Jojjon mindenki! Parasztok ujabb ozone fogja ellepni a forumot, akik az elso konfrontaciot a fenti stilusban reagaljak le.
    Almaim netovabbja. Utana olvasgathatom megmaradt parszaz epkezlab user rinyalasat, hogy ezt azt es amazt toroljek. Jol van igy. ahogy van. Aki nem tud olvasni, annak nincsen keresnivaloja a forumon. Uff.

D

Member
    Hozzászólás
    34

Idézet Dudkin eredeti hozzászólása
    Csodalatos otlet. Jojjon mindenki! Parasztok ujabb ozone fogja ellepni a forumot, akik az elso konfrontaciot a fenti stilusban reagaljak le.
    Almaim netovabbja. Utana olvasgathatom megmaradt parszaz epkezlab user rinyalasat, hogy ezt azt es amazt toroljek. Jol van igy. ahogy van. Aki nem tud olvasni, annak nincsen keresnivaloja a forumon. Uff.

D
    Itt is várhatom válaszod a mailemre? ;D
    Ha nem fürdesz a magzatmáz lekopik?

Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Persze Zolifox, persze. Eletem hatralevo idejet a multunkon valo nyuglodessel kivanom tolteni. Tudom hogy RL nincs veled baj, de itt egy egbekialto balfasz tudsz lenni. Nekem a balfaszkodasod idombe, energiamba, es penzembe kerul. Csodalkozol ha nincsen hozza tul sok kedvem?

Udv: D

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve