Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen

Téma: Szolnok - BKV 2021.09.18-19

Member
    Hozzászólás
    71
    Sziasztok!
    Családi elfoglaltság miatt nem tudunk elmenni.
    Sajnos Boti Feri is megkért, hogy írjam fel, hogy ö sem tud ott lenni.
    Érezzétek jól magatokat!
    Üdv: Czimre Attila

Senior Member
    Hozzászólás
    135
    Sziasztok!
    Szeretném leadni Dobrovits Zsolt nevezését.
    Eco Expert
    Mono 2
    Szombatra 1, vasárnapra 2 ebédet kérek.

Üdvözlettel:
    Dobrovits László
    Katona János
    SylKa Modellsport (http://www.sylkamodell.hu), Jako Modell és Makett (http://jakomodell.hu/) K-Models

Member
    Hozzászólás
    35
    Sziasztok!

Az elmúlt közel 20 évben nem emlékszünk olyan alkalomra, amikor egy meghirdetett versennyel kapcsolatban ekkora érdektelenségbe fulladt volna a rendezvény! Természetesen igyekszünk levonni a történtekből a megfelelő következtetést.

Tekintettel a rendkívül alacsony nevezői számra és arra, hogy a szolnoki pálya és a verseny előkészítése a szokásosnál nagyobb erőfeszítést igényel a meghirdetett versenyt NEM RENDEZZÜK MEG!

Köszönjük azok nevezését, akik megtiszteltek volna minket és a többi hajóst a versenyen való jelenlétükkel és elnézést kérünk tőlük a kialakult helyzetért!

Üdvözlettel, Nagy Sándor és Szakony István

Hát mit mondjak, egy szeptemberi Goldex-GDP Kupa jobban hangzott volna. H
    Utoljára módosítva: Harley által : 2021-09-07 11:08
    Chevrolet

Senior Member
    Hozzászólás
    112
    Kedves Józsi!
    A számomra nem teljesen érthető "beszólásod" helyett, talán elgondolkodhatnál azon, hogy az utóbbi években mit tettél azért, hogy
    a fenti helyzet ne alakuljon ki, vagy tettél bármit is ?
    Üdvözlettel : Nagy Sándor

ÓÓÓ sanyi bá én nem is szóltam hozzá, csak fapados nyugger vagyok. H
    Utoljára módosítva: Harley által : 2021-09-07 11:09
    Chevrolet

Senior Member tantinagynéni logója
    Hozzászólás
    109
    Sziasztok ,

Kezdem azzal hogy többek által is előre látható jelenség (mármint az elfogyásunk) olyan mértékűvé vált, hogy az már megállíthatatlannak látszik.

Két jelentős, nagyon jól sikerült nemzetközi találkozó után 2016-2017-es EB. és VB - mi tudjuk hogy a szervezés és lebonyolítás igen jól összehozta a társaságot.

Ezeket a mai napig a nagykanizsaiak nagyszerű szervezésével azonosítja az M szekciós modellezői életben minden szereplő és érdekelt.

Jól van ez így, ….. de én nem gondoltam volna, hogy így szétesünk 3-4 évvel később.

Itt jegyzem meg a covidnak ebben kevesebb szerepe volt, mint ahogyan ezt sokan gondolnák. ( lásd akár az FSR vagy más hajós szakágat )

Véleményem, hogy ha akartuk volna, megmenthettük volna ezt az csapatot és az Elektromos hajómodellezést.

A régmúltról még egy gondolat:

Ritka lehetőségünk volt arra, hogy M szekcióban az Eco és Mono kategóriában (is) két kiemelkedő versenyhajó gyártóval mindenkinél erősebb mezőnyt hozzunk össze......
    .... de ezen már nem rugózunk tovább , igaz ?!.

Akik maradtak és küzdöttek a versenyek rendezésével, egyre kevesebb elismerésért kapnak azáltal, hogy megtisztelitek a részvételetekkel a meghirdetett versenyt, rendezvényt.

Itt mindenki tudja, hogy mindez csupán modellezés iránti szeretetből és a társaság összetartásért teszik és nem holmi anyagi javadalmakért.

De ahhoz 8-10-en kevesen vagyunk, hogy fenntartsuk a látszatát annak, hogy itt még van elektromos hajómodellezés.

Sajnos még a látszat fenntartásához is kevés volt hajlandóság, és az éveken át tartó lemorzsolódásnak az lett az eredménye, hogy még a korábban legjelentősebb hazai verseny helyszínt is úgymond "elengedtétek".

De hogy teljes legyen kép,
    Kaptunk egy olyan AMB rendszert amiért sorba álltak európai modellezői egyesületek, nekünk alig került valamibe, de rendkívül kényelmessé tette a versenyzésünket.

Mint ahogy a közös erővel kiépítettünk egy állandó helyet, ( értem én hogy messze van a Cserge tanya) évente egyszer talán nem annyira megterhelő eljönni azoknak akik még modellezni akarnak, és oda járunk már legalább 15 éve.

Mindezeket lassan elengedhettük, úgy érzem mindannyian szegényebbek leszünk ezen lehetőségekkel kihasználatlansága.

Éppen ezért én a magam részéről, megmaradok a néhány főt szórakoztató, helyben lebonyolítható összejövetelek szervezésével.

Ha az időjárás megengedi október 3-ára kérek helyet és egy napra behajtási lehetőséget a Budakalászi Lupa Beach-re egy vasárnapi tréningre.

Elvileg szívesen látnak bennünket. - Ha elmegyünk...

Sztem a pandémia megfékezése után olyan új autó vásárlás és lakásfelújítási tsunami alakult ki, hogy nehéz az embereknek minden fronton helytállni. H
    Utoljára módosítva: Harley által : 2021-09-07 11:09
    Chevrolet

Senior Member tantinagynéni logója
    Hozzászólás
    109
    Nem tudom mi történt,
    lehet csak leereszkedtél hozzám , de tökéletesen megértettem azt amit most írtál és nem kellett találgatnom.

Józsi, az alapvető hiba ott van hogy a betű csak nem fogyott ki az okos eszközből, vagy a PC-ből hogy írjanak pár sajnálkozó sort. (nem csak a szolnoki versenyről van szó)

De azért Igen lehet hogy ez is benne van, azért fel tudnék sorolni kb 15 korábbi aktív versenyzőt akik elköszöntek, vagy egyértelműen tudomásunkra hozták valamilyen módon hogy rájuk ne számoljunk.
    Mindegy, ha már a leereszkedés.... simán belefért volna szerintem hogy te (is) elgyere valamelyik összejövetelre.

Üdv

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve