Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen

Téma: Canissa Kupa 2021 M szekció Eco-Mono verseny

Senior Member
    Hely
    zala
    Telefon
    702417572
    Hozzászólás
    1.269

Canissa Kupa 2021 M szekció Eco-Mono verseny

Canissa Kupa 2021

A verseny célja: hétvégi modellezés, barátkozás. A verseny az Eco-Mono Magyar Bajnokság ez évi utolsó fordulója.

Kategóriák: Mini ECO Expert, ECO Expert, Mini Hydro, Hydro 1, MONO-1, MONO-2,

Helyszín: Nagykanizsa ,Csónakázó tó

https://www.google.hu/maps/place/Cs%....0391357?hl=hu

Rendező: Canissa Modellező Sport Egyesület
    Bírók:Lekszikov Zsolt (Naviga INt. Licence A) dr. Lekszikov Gábor (Naviga INt. Licence A) Dánielfy Csaba (Naviga INt. Licence CJ)
    Operátor,adminisztrátor: Gregor Márta
    Szabályok: A versenyt az érvényben lévő NAVIGA versenyszabályzat szerint a helyi sajátosságok és a hazai szabályzat módosítások figyelembe vételével bonyolítjuk.
    Mérés, körszámlálás: Mylaps/AMB transzponderekkel, Mylaps RC4 dekóderrel, illetve az ehhez csatlakoztatott PC-s rendszerrel mérünk.
    A nevezés egyben a magyarországi "M" Szekció aktuális szabályainak elfogadását is jelenti, beleértve a bajnoki pontrendszert is.

Értékelés: Mindkét napon (az időjárás adta lehetőségek szerint) a lehető legtöbb futamot szeretnénk indítani. Ez függ a nevezők számától is, de a napi 2 futamot szeretnénk lebonyolítani. Az értékelés a 2 legjobb futás összesítéséből adódik.

Díjazás: A kategóriák első 3 helyezettje érmet kap.

Jelentkezéseket itt a fórumon vagy e-mail útján kérem a következő formában:
    Név, MMSz szám
    Kategória , Csatorna, Transzponder
    Kategória , Csatorna, Transzponder

Kérlek Titeket, hogy a könnyebb adminisztráció érdekében a fenti formátumot tartsátok! (És ha lehet, ne az utolsó pillanatban jelentkezzetek! )

Nevezési határidő: 2021.09.30. 24:00.

Nevezési díj: Eco-Mono-Hydro kategóriákban kategóriánként 3000- ft, családi nevezés esetén 9000- (korlátlan kategória) Juniorok : ingyenes
    Óvás: Futamot követően 30 percen belül, 2000,- Ft óvási díj ellenében. Az óvást a vezető bírónak szóban azonnal jelezni kell. Döntést a 3 tagú bírói kar hoz, valamely bíró versenyzőként való érintettsége esetén a versenyzők közül hívunk helyette döntnököt. ( )

Regisztráció: 2021.10.02.-án 07:30-tól 09:20-ig a kategória előírásainak megfelelő modellel.
    Megnyitó szombaton 9:20-kor
    Eco-Mono-Hydro kategóriákban 10:00h-kor.
    Közös pizzarendelést tervezünk.
    A töltéshez 230V rendelkezésre áll, de csak a bírói toronynál.
    Szálásfoglalás egyénileg.
    A nevezéssel a versenyző magára nézve elfogadja a verseny- és értékelési szabályokat.

Jó időt remélve szeretettel várunk minden versenyzőt, családtagot, érdeklődőt!

A rendezők nevében:

dr. Lekszikov Gábor
    Navigare necesse est<br />Oimi SZellő :-)

Junior Member
    Hozzászólás
    15
    Vörös Tibor (Csibi), hát akkor ne legyen az hogy ne legyen verseny törlés ezért elkezdeném, hogy legyen verseny újból Nagykanizsán elsőnek leadom nevezézesem a2021. 10.02-03.-ai versenyre) Eco expert, és mini hydro) kategóriából H - 3854 , transzponder szám:9541668....

Senior Member Lujopapa logója
    Hozzászólás
    133
    Sziasztok, jövök én is.

Kohuth Ferenc - Dunamenti Energia Modellező Klub. H-1986

- Mini Hydro Tr.: 7690281
    - Eco Expert Tr.: 9313473

Üdv
    Lujó.

Senior Member
    Hozzászólás
    169
    Hello!

Jelentkeznék én is!!
    Novics József, H-0578
    Mini Eco Expert, 2.4Ghz, 5978711
    Eco Expert, 2.4Ghz, 8779781
    Soha ne vegyél be egyszerre altatót, meg hashajtót!

Senior Member tantinagynéni logója
    Hozzászólás
    109
    Sziasztok,

nagyon megrekedt ez a nevezés (is)

Eleinte azt hittem csak Cserge tanyás rendezvényekkel van valami gond, talán a hely, távolság, préri, ellátottság, poros az út vagy hogy állandóan ott van a stég, nem kell pályát építeni, hm...??
    De aztán bejött az amire nem is gondoltunk, a korábban éveken keresztül minden tekintettben egekig magasztalt Szolnoki versenyek után, szinte érdektelené vált az a helyszín is, illetve nem kifejezetten gondoltátok hogy meg kell tisztelni a rendezőt azzal hogy nevezzetek, vagy írjatok pár sort esetleg az "öreg Sanyit" felhívjátok ( persze volt kivétel, de nem túl sok )
    Ezek alapján, első neki futásra úgy éreztem nem szükséges bármely haza versenyen részt vennem.. és ezzel lehet vagyunk egy páran így .

De átértékeltem, nevezek és tervbe vettem hogy elmegyek az évadzárós Kanizsai versenyre, de szükségét érzem ott megbeszélni a hogyan tovább-ott.

Tudom nem készült versenynaptár, nem volt meghirdetett menetrend erre az évre,
    és persze mindenkinek lehetnek problémái. De még az is elfogadott ha már unja a modellezést vagy annak eme fajtáját.
    DE, éveken keresztül sokan morzsolódtak le innen, de így vagy úgy azt elmondta tudatta és tudtuk hogy nem számíthatunk rájuk a stégen, max vendégként látogatóként.

Vegyük tervbe egy, akár ebédidős tó parti konzultáció lehetőségét Nagykanizsán következő évről.

a nevezésem:
    Miklósi István H-1719

kategóriák:
    Mini Mono
    Mono 1
    Mono 2
    Transpoder számok a gépben.

Senior Member
    Hely
    zala
    Telefon
    702417572
    Hozzászólás
    1.269
    Lujóval beszélgetve arra jutottam, hogy amennyiben az össznevezők száma alacsony lesz, csak 1 napos versenyt tartunk. Mindenkinek egyszerűbb, nem kell szállást foglalni, marad egy szabadnap a hétvégéből. Amennyiben ez így nektek is megfelel, újrastruktúráljuk a dolgot.

Természetesen én is nevezek:

dr. Lekszikov Gábor H3364
    Mini Eco Exp.
    Eco Exp
    Mini MOno
    Navigare necesse est<br />Oimi SZellő :-)

Junior Member
    Hozzászólás
    17
    Sziasztok
    szeretnék nevezni én is
    Tóth Ferenc Kaposvári Textil SE
    eco expert
    mini eco
    Fater kérdéses azt még nem tudjuk de lehetséges minibe
    viszont csak abban az esetbe megyünk ha 2 napos lesz a verseny mert 1 napért nem utazom 700 km et

Üdv Fecó

Member
    Hely
    Berzence, Somogyudvarhely
    Hozzászólás
    38
    Sziasztok!

Neveznék én is:

Barbér Máté, H-5440

Mini Eco Expert Senior, 2.4GHz, Tr.: 3571135

Eco Expert Senior, 2.4GHz, Tr.: 3571135

Köszi!
    Barbér Máté

Junior Member
    Hozzászólás
    15
    Tóth Zoltán H- 6064 Canissa Modellező Egyesület neveznék a 2021.10.02.versenyre mono1 kategóriából.

Junior Member
    Hozzászólás
    15
    Tóth Zoltán H - 6064 Canissa Modellező Egyesület neveznék a Kanizsa versenyre 2021.10.02. Mono1 kategóriából.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva