Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Mini Titan SE, V2 upgrade, V2, FBL átalakító, nosztalgia level 100

Member
    Hozzászólás
    63

Mini Titan SE, V2 upgrade, V2, FBL átalakító, nosztalgia level 100

Sziasztok,

fanatikus megszállottsággal gyűjtöm nagyjából tíz éve a Mini Titánokat, igaz kb 6 éve nem repültem egyikkel sem, most viszont egy pár hete összeraktam egy érintetlen SE kitet és nosztalgiáztam vele olyan 30 stratot, de ezalatt rájöttem, hogy a kis 180CFX-emmel gördülékenyebben megy a hobby, mivel elfér egy hátizsákban távirányítóval együtt és tudok vele repülni a kertben. A rengeteg Titán viszont már nem igazán fér sehova, szóval nehéz szívvel de megválnék mindentől, egyben lenne a legjobb, de nincsenek illúzióim, szóval alább a lista külön-külön mi van:
    - Első négy kép: Mini Titan SE, 30 startos váz, kicsit több startos, de hibátlan Hitec HS56-HB-kel a ciklikuson, Logitech LTG2100 giróval és Align digittel a farkán plusz gyári moci a jó govos ACE szabival, carbon lapáttal. 35.000HUF
    - 5. kép: egy komplett tartalék váz műanyag fejjel, SE farokkal, Trex500 leszállótalppal, kereszttengellyel farokszíjjal, fogasszettel a hs szervókhoz és egyebekkel. Ugyan még lehet venni alkatrészt hozzá, ezzel a kittel egy ideig nem kell. 15.000HUF, előző tétel mellé csak 10.000
    - 6., 7., 8. kép: Komplett még teljesen össze sem szerelt V2, gyári mocival, Castle szabival, Hitech HS56-HB szervókkal és Logitech LTG2100 giróval. 40.000HUF
    - Egy komplett upgrade kit, amivel a sima SE-ből lehet V2-t építeni, kabinnal, vagy kiváló tartalék alkatrészeknek a V2 mellé. 15.000HUF
    - ACE GT5 FBL vezérlő direkt Mini Titánhoz csinálták, van hozzá tuti beállítás, nagyobb befogókkal. 7.000HUF

Plusz van még egy komplett fém fej, és vagy két marék egyéb hasznos alkatrész, amit már lusta voltam kipakolni, miután lefotóztam mindent és leesett, hogy ja még ez is van. Ezeket nyílván hozzácsapom, ha egybe elmegy, vagy arányosan a csomagokhoz.

Ja és egybe 95.000HUF és tudok adni még hozzá egy Spektrum kompatibilis sárga vevőt is. Ebben az esetben garantált a hosszan tartó alkatrészellátás (nagyjából 3 totálkárig, vagy 5-6 normál zakóig van alkatrész) és a lehetőség a bütykölésre és kisebb-nagyobb átalakítgatások tesztelésére, ami az egyik legjobb dolog amúgyis.

KÉPEK:
    https://www.dropbox.com/sh/ua421ljro...s3JnKBXNa?dl=0

Member
    Hely
    Tárnok
    Hozzászólás
    79
    Szia, tele vagy, nem tudtam írni, az első verzió érdekelne.

Tapatalkkal küldve az én HTC U11 eszközömről

Member
    Hozzászólás
    63
    Egy része elkelt, szóval törölhető, a maradék V2 és a tonnányi alkatrész egy másik posztban található!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva