Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: Hajózható vízfelületek Bp. és vonzáskörzetében

Senior Member
    Hozzászólás
    201

Hajózható vízfelületek Bp. és vonzáskörzetében

Kedves Hajós Sporttársak!

Mivel nem akartam szétoffolni a Lupa-tavi verseny topicot, ezért indítom most ezt a témát, jóllehet, ha van ilyesmi a fórumtémák között, akkor kérem máris a moderátorokat, hogy tegyék át a kérdést és töröljék a témát!

A lényeg, hogy nemrég' költöztünk Diósdra és szeretném tudni, hogy hol látnak szívesen az elektromos hajóimmal, hogy mókázzunk a gyerekekkel a kicsit, pl. hétvégéken. Mini Eco, Mini mono, Mono-1 kishajóim vannak, ezen kívül egy FSR-15 őskövület, technikatörténeti darab.

Nézegettem a térképet, aztán a fórumot, de nem találtam igazán semmit, amiből egyértelmű lenne, hogy hova lehetne menni "csapatni" egy kicsit. Gondolom a dedikált horgásztavakon meglincselnének a zajos cuccokkal, bár lehet, hogy tévedek.

Egyszóval, ha tudtok nekem javasolni klassz helyszíneket egy pár órás úsztatásra, akkor várom javaslataitokat nagy figyelemmel!

Előre is köszönöm segítségeteket!

Üdv,
    Robi

Senior Member tantinagynéni logója
    Hozzászólás
    134
    Szia Robi

Köszönjük hogy oda nem írtál, bár nagy kárt nem okoztál volna vele.
    Segítek neked, az Érdi záportározó alkalmas elektromos hajóval való játékra.
    Én meghívással jártam ott van pár srác akik oda járnak, ha van Facebook-od, össze kötlek azokkal akik oda szoktak járni.
    De magad is rá találsz a srácokra RC Hajó ( adok veszek is ) a csoport neve.

Ha barátságos "versenyzésre " vágysz ezekkel az elektromos hajókkal sajnos a közelben nem tudok lehetőséget , ami van azt a versenynaptár topikban benne van.

Üdv
    István

Senior Member
    Hozzászólás
    201
    Kedves István!

Nagyon köszönöm a gyors és reményt keltő válaszod, hogy van esetleg használható vízfelület a közelben. A YT video alapján, amit találtam (https://www.youtube.com/watch?v=EffwnmSAkJs) klassz helynek tűnik és biztos sok fürdőző, meg pecás sincsen. Mivel nincs FB-m, így ha tudnál valami alternatív elérhetőséget, akkor az nagyon megköszönném, illetve ha összekötsz velük, az nagy segítség lenne.

Köszönöm!

Üdv, Robi

Nekem 1 tippem lenne ami hozzátok közel van. Az Alsónémedi tó ahol korábban versenyek is voltak. Most is egy modellező reptér van mellette. Ki kell fürkészni hogy van e most ott tulaj, aki esetleg ellenezné a családi fellépést.

https://www.facebook.com/Alsónémedi-...15374208834934

H
    Utoljára módosítva: Harley által : 2022-05-24 13:17
    Chevrolet

Hozzászólás
    134
    Idézet rob eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves István!

Nagyon köszönöm a gyors és reményt keltő válaszod, hogy van esetleg használható vízfelület a közelben. A YT video alapján, amit találtam (https://www.youtube.com/watch?v=EffwnmSAkJs) klassz helynek tűnik és biztos sok fürdőző, meg pecás sincsen. Mivel nincs FB-m, így ha tudnál valami alternatív elérhetőséget, akkor az nagyon megköszönném, illetve ha összekötsz velük, az nagy segítség lenne.

Köszönöm!

Üdv, Robi
    EZ EGY KORÁBBI BEJEGYZÉS DE ELÉRHETŐSÉG A LEGVÉGÉN

Tisztelt hajós kollégák!

Holnap délelőtt 10 órától kötetlen “örömhajózás” az Érdi Záportározó tavon!
    Remélem nem túl késői az infó!
    Örömmel látunk bármely elektromos hajómodellel!
    (A robbanómotoros hajók használatát kétséges, hogy engedik-e a terület őrei!!)

Délutánra sajnos esőt jósolnak, ezért választottuk a délelőttöt.

Várunk!
    Üdv!
    Csányi Zsolt
    +36 30 9918329

Senior Member
    Hozzászólás
    201
    Kedves István!

Szuper, köszönöm szépen.

Üdv, Robi

Hozzászólás
    134
    Szia Robi

ezt írták ki a FB csoportba

Üdvözlet Uraim! Érdi záportározó tó,

szombat du. ~17 órától baráti hajókázás!
    Gyertek, várunk! Üdv! Zsolt

Senior Member
    Hozzászólás
    201
    Kedves István!

Köszönöm az értesítést, telefonon keresztül sikerült időben leegyeztetni a találkozót! A csapat nagyon jó és a záportározó is remek helyszín a hajózáshoz! Nagyon köszönöm, hogy összekötöttél velük!

Ha lesznek képek, majd küldök párat! Apropó képfeltöltés, régen (10-12 éve) a "képfeltöltés.hu" vagy yahoo "Flickr" beágyazásokat használtuk, hogy képeket töltsünk fel. Működnek ezek még manapság is?

Üdv, Robi

Hozzászólás
    134
    Szia,
    nem tudom, manapság a messenger whatsapp , viber, Face Book messenger ( ehhez nem kell FB profil); típusú módok működnek, és a google drive ,
    Ennyiről tudok , nekünk pl van you-tube csatornánk
    néz fel , találsz videókat, akár informatív jellegűeket is: https://www.youtube.com/channel/UC33cOBaPRZsfyUUSXMpv1LA

Jó szórakozást
    Üdv
    István

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve