Oldal: 3 / 75 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (746) összesen

Téma: Mikado V-Stabi Flybarless

Senior Member
    Hozzászólás
    235

Re: VSTABI

Idézet csabcsa eredeti hozzászólása
    Dani megmondta, el jön az idő mikor csak V-Stabis heli startolhat a H-K. ;D ;D ;D

megyek és átgondolom az életem............

reofil

Senior Member
    Hozzászólás
    1.834

Aki tud jöjjön nyíltnap...
    Fuck up

Member
    Hozzászólás
    53

Szia Kövi

Gratulálok a géphez majd élőben is kíváncsi, leszek.
    És egyébként, amit mindig is mondtam egy somogyi bicskás, felér 12 pesti vitézzel. ;D

Kovács Gábor
    <br />gabent@freemail.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    1.078

Szia Kövi!

Gratulálok, reméltem, hogy nem maradsz ki a buliból!!!

Azt már láttam, hogy 450 -s Tirin van flybarless set, de vajon TT Minititánon is megoldható, létezik hozzá csomag?

Üdv
    Krafcsik István<br />+36-30-983-1999<br />krafcsiki@gmail.com<br />Spektrum DX8<br />+Minden ami vele kompatibilis!

Kövi
    Guest

Köszönöm a szidolozást, igazán jól viselem! ;D

Ami a vasárnapot illeti, az tuti bukta nekem, mert a gyerekekkel fogok kirándulni.

A MiniTitánhoz létezik már lepróbált Flybarless setup, de nem VSATBI-val, hanem SK360-al.
    Itten a link:

http://www.helifreak.com/showthread.php?t=58579

Ez csak 2 tegelyes, tehát a gyród kell majd, de az ára is csak a fele...

A hétvégén még több beállítást is ki akarok próbálni, hogy megtaláljam az optimálisat számomra. Ilyen pl az elöl illetve a hátul vezérelt rotor, classic/exteended setup stb.

Kövi
    Guest

Ma végre sikerült 5 startot egymás után lenyomnom.

Teljes a szerelem! :

Egyszerűen brutál jó a cucc. 2340-en fordulékonyabb, mint eddig 2700-on. Nincs semmi, amibe bele tudnék kötni.
    Annyira biztos a vezetési érzés, hogy helyben flippeket illetve orsókat másfél méter magasan csináltam vele tőlem 4 méterre!
    A lebegés is egészen finom és pontos.
    Volt alkalmam most nagy sebességnél is tesztelni, és téynleg semmi "pitch-up".

A repidőm most 7,5 percről felment ( az elmebeteg nyúzások ellemére is ) 9 percre! Az már több, mint elég nekem.
    Egyenlőre ennyi. Többi majd a hétvége után, mert addig is repülök... ;D

Senior Member
    Hozzászólás
    3.123

Gratula!
    Akkor a 20%-ban kiegyezhetünk!?
    [size=10pt]&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; Üdv: Csabcsa[/size]<br />Raptor 90/Kasama, Raptor 50/Kasama

Kövi
    Guest

Szerintem igen. Ha a feltétel az, hogy azonos vagy picit jobb repülési tulajdonságok mellett nézzük.
    Ha a fordulatot nem vittem volna lejebb, akkor csak 10% körül lenne. Igaz ebben az esetben a magasabb fordulaszám már tényleg értelmetlen.
    A 2340-es fordulaton úgy pattog, mint egy bolha a pitch pumpálás közben!
    Az orsózása pedig szerintem még mindig gyorsabb, mint előzőleg 2700-on volt. Ami extrém az a bólintás. Valami hihetetlen, az biztos!

Ma este átszereltem hátulvezéltre a rotorfejet. Holnap kiderül, hogy mi a különbség. Mindenestre így jobban néz ki, az biztos.

Senior Member
    Hozzászólás
    3.123

Idézet Kövi eredeti hozzászólása
    Ma este átszereltem hátul vezéreltre a rotorfejet. Holnap kiderül, hogy mi a különbség. Mindenestre így jobban néz ki, az biztos.
    Ez hogy is van?
    Nem ártana egy-két kép a módosításról!
    [size=10pt]&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;&nbsp; Üdv: Csabcsa[/size]<br />Raptor 90/Kasama, Raptor 50/Kasama

Kövi
    Guest

Ilyen volt ( elölvezérelt ):

És ilyen most ( hátulvezérelt ):

Elméletileg az elölvezérelt kicsit finomabb, kicsit lágyabb. A hátulvezérelt pedig kicsit agresszívabb, sarkosabb.
    Hát én semmit nem vettem észre. Ígaz alig 10 start után cseréltem le, és mostani beállításban csak 3 start van még.
    Az elején betartottam minden tanácsot, és ezért fordítottam meg. De most már azt mondom, hogy a praktikum és az esztétikum miatt visszafordítom.
    És tök jó így is.

Az már tisztán látszik, hogy több hagyományos rotorfejjel szerelt nagyobb gépem nem lesz. Ami van az is átalakul...

Oldal: 3 / 75 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva