Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: Blade mCPX BL2

Senior Member mikagy logója
    Hely
    Gyömrő/Hungary
    Telefon
    0630-60-52-189
    Hozzászólás
    3.504

Blade mCPX BL2

Sziasztok!
    Gondoltam teszek egy próbát, bár már azt se tudtam, hogyan kell új topicot nyitni itt
    .

Reptet valaki Blade mCPX Bl2 helit?

Csatolt k Csatolt k
    Utoljára módosítva: mikagy által : 2022-12-07 11:02
    .

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.718
    sokat nem ér ez a forum már
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Member
    Hozzászólás
    67
    Idézet mikagy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Gondoltam teszek egy próbát, bár már azt se tudtam, hogyan kell új topicot nyitni itt
    .

Reptet valaki Blade mCPX Bl2 helit?

Egy rokonát kezdtem reptetni.
    Blade Nano S3 RTF szet. Karácsony előtt vettem az Alzán 70 000 Ft-ért (a jó ár háttere, hogy már bontott volt). Az első repülések (lebegés, síkban haladás) megtörténtek, de a heli gyengén emelkedik. Normál módban 90%-ig kell nyomni a lebegéshez, felette emelkedik, de egy erős leáramlás a szabadban lenyomja. Mint kiderült a kerregő hangból, sérült a főfogas. Továbbá 4 perc a repidő a gyenge telep jelzés előtt.
    Fontolgatom, hogy simán megjavítom pót fogaskerék rendelésével, vagy pedig az Alzától kérek cserét.
    Csatolt k Csatolt k
    Lawrence

Senior Member mikagy logója
    Hely
    Gyömrő/Hungary
    Telefon
    0630-60-52-189
    Hozzászólás
    3.504
    Kérjél cserét. Vagy vissza az árát. Az enyém hibátlanul érkezett, de volt egy konstrukciós hibája. Mire ezt sikerült orvosolnom, már rendeltem egy újat, amit visszaküldtem Ausztriába, és az helyet küldtek egy zsír újat. Az ki sem bontom már, próbálom eladni újként, bár alkatrésznek még mindig jobban megérné megtartani. Ezzel legalább lehet repülni erősebb szélben is, bár még a két cellás aksi is kevéske bele, de azért már használható.
    .

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva