Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen

Téma: Zárttéri repülőmodell építése

Senior Member
    Hozzászólás
    4.481

Re: Zárttéri repülőmodell építése

Ha jól tudom Lexikovgabor forum kollégánk gyogyszerész, talán privátban nagyon sokat tudna segiteni a vitatott anyagok beszerzésével kapcsolatban. Dobj fel neki egy privátot, gondolon nem olvasta ezt a topicot mert ebben Ö a szakember.
    Ugy szeretlek titeket mint ti engemet.

Senior Member
    Hozzászólás
    675

Szia Viktor
    Az alabbi linken minden megveheto ami a mikromodelezéshez szukséges,
    a kész gépektol kezdödöen,a gumimotorig.
    A FAI mikrofilm is készen kaphato.A katalogusban 3 oz= 7,95$.
    Hogy segitsek 3 (amerikai oz)= 85gram ez 7,95$
    http://www.indoormodelsupply.com/ itt klikk Display Catalog-ra ami
    pdf-ben fog megjelenni.
    udv, Ahajt
    Ne dühöngj,hogy megöregedtél,van akinek ez sem sikerül."

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.042

Köszi a sok segítséget mindenkinek. Külföldről nem tudok vásárolni mert nincs bankkártyám mert utálom. Mindíg mindent kp ben fizetek. Úgyhogy nem tudok rendelni külföldről. De azért köszi.
    Most amúgy is szegény könnyű gépem háttérbe szorult mert visszajött a javításból a rádióm úgyhogy most a szimulátorozás meg hamarosan az építés van napirenden. De azért majd foglalkozok ezzel is feltétlen.
    Csak most kicsit szét vagyok szórva. Van egy régi (20 éves pont) modell terepjáróm ami rossz volt rádióhibás. Kiheréltem az összes eredeti elektronikát belőle és betettem a kormányzáshoz és a meghajtás irányításához egy egy szervót és megcsináltam hogy működjön. Eredetileg csak végállásokat tudott a kormánya. Valami igen kezdetleges elektronika volt benne amúgy. Most ugye fokozatos a kormányzás. Csak még a meghajtás nem. De majd az is meglesz csak kell valaki aki jól ért az elektronikához. De ez nem fontos. Végülis hasznos volt a dolog mert legalább tanultam kezelni az új rádiómat.
    Ma meg csináltam a kis gépnek világítást. Nagyon jópofa lett. De a fő cél majd egy repülő csak arra még spórolok. Ezért is próbálkoztam a zárttérivel mert ahoz nem kell sok mani. Meg persze érdekel is.
    Jó lenne csinálni egy RC verziót is egyszer. láttam már itt hogy volt aki csinált ilyet.
    Bocs az Offolásért.

Üdv: Viktor
    A boldogság mértéke egyenes arányban növekszik a földtől elhagyott méterek számával.

Mx 12, Blackbird, Plankwing, Telemaster, See Bee, qadrocopi.

Senior Member
    Hozzászólás
    675

Sziasztok.
    Csak zarttéri modelekhez, itt minden kaphato.
    http://www.timgoldstein.com/indoormo...ceList2007.pdf
    Udv: ahajt
    Ne dühöngj,hogy megöregedtél,van akinek ez sem sikerül."

Junior Member
    Hozzászólás
    2

Re:Zárttéri repülőmodell építése

sziasztok!

https://www.a2zcorp.us/store/default.asp?

A lapon amit linkeltem mindent megtaláltok zárttérizéshez. szerintem az öntött mikrofilm túl macerás és érzékeny, szóval ajánlom figyelmetekbe a honlapon halálható "OS film" nevű fóliát. Ez egy 0,5 mikronos fólia..jobban kezelhető mint a mikrofilm és csak 0,2 mikronnal (0,0002 miliméter) vastagabb az öntöttnél... sokan használják már ezt..
    ami még fontos lehet azaz elemi bór szál ( boron filament) ... balzát nem vennék rendelésre..

üdv.

Junior Member
    Hozzászólás
    1
    Kedves Barátaim, van még valaki itt, aki épít zárttérit? Jól jönne egy kis megbeszélés.

Üdv:futlac11

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve