Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen

Téma: Segítség kérés első reptetéshez

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    384

Segítség kérés első reptetéshez

Sziasztok!

Régóta gyüjtögetem belépő kategóriás (robbanós trainer) felszerelésem. Sokat szimulátoroztam, de félek az első repítéstől. Ha esetleg Bp környékén volna valaki, aki segítene néhány gyakorlati tanáccsal, segítene berepíteni a gépet, ..nagyon megköszönném.

Üdv!
    Attila
    Attila<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; __|__<br />&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;_______(&nbsp; )______

Senior Member
    Hozzászólás
    1.528

Re: Segítség kérés első reptetéshez

Szepek vagytok Ba... sztok meg!!! > > >
    Olvassatok es egyikotok se tud annyit mondani neki, hogy fapapucs. Nagyon buszke vagyok ratok.
    Sajnos en nem tudok a segitsegedre lenni, mert kicsit nagyon messze vagyok tolled, de megertem a helyzetedet, en ugyanigy jartam, csak pepitaban. Nagy nehezen talaltam olyat aki a madaram felviszi, de azt hittem megorulok a varakozastol. ha nem banod azert tanacsot adnek, ha nem talalsz olyan
    BATOR pilotat, aki el is tudja donteni, hogy kepese repulni a kincsed, epitsed meg ezt magadnak
    ,
    evvel tutti tudsz repulni egyedul is, ha uncsi lessz a fulezett rakjal ra sima szarnyat,

es hiddel nem nagy ordongosseg.
    Az epitesi leirast itt megtalalod http://forum.rcmodell.hu/index.php?topic=3298.60 es ez egy jo csapat, csak te tetted ide fel ezt a kerdest rossz helyre.
    Kitartast es szelcsendet!

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    384

Re: Szepek vagytok Ba... sztok meg!!!

Türelmes vagyok, de azért köszönöm. Jól esik a szó az emberfiának.
    Lehet, hogy nem a leglátogatottabb topic-ot választottam, de ennél valóban több hozzászólást vártam.

Ha nem találok segítséget, valószínűleg el kell gondolkodnom vmi hasonló gépen.
    Köszi Zsolt!
    Attila<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; __|__<br />&nbsp;&nbsp; &nbsp;&nbsp;_______(&nbsp; )______

Senior Member
    Hozzászólás
    1.528

Egyel lejjebb van olyasmi amit te kerestel, probalkozz talan itt http://forum.rcmodell.hu/index.php?topic=11648.0, nem ismerem a sracot, ezert nem is tudom szaz szalekossan, milyen pilota az internet az kicsit lutri, de ha mar igy fel ajanlja , es meg nincsen rossz viszhangja, jobb mint az otthon ules. A sajatjaval ha oktat, akkor trener kabellel semmi riziko nincsen, egyeztess vele, es majd latjatok, vagy menj es nezz szet egy repteren, biztossan akad valaki arra is. Nezz szet itt a forumon, fogsz talalani reptereket, es olyanokat is, akik repulnek ott. Hajra! Csak ulni, es varni, hogy majdcsak megfogja a kezed valaki, majdnem ertemetlen, de ha teszel ert egyet s mast a siker is kozelebb jon.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    384

Voltam kint Matyiföldön. Beszéltem néhány emberrel, mindenkinek volt ötlete, javaslata, de úgy éreztem nem indultak be a lehetőségre, hogy segítsenek a madár bereptetésében.

Keresek valami szakit aki 1-2 ezresér bevállalja a történetet.?????? :-[

Senior Member
    Hozzászólás
    1.528

Epitetted a madarat, vagy vetted?

Senior Member
    Hozzászólás
    614

Menj be az üzletbe ahol vetted és kérj tőlük segítséget, vagy hívd fel Gábort a Paco modellnél,ő gyakran visz ki embereket a HHH-ra repülésoktatásra, vagy berepüli a gépüket

Üdv,

It&#39;s WORKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN&#39; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.528

Es mond meg azt is, hogy trener kabellel, ha mar ott vagytok ki is probalnad. : Szemesnek all a vilag, de a szemtelen se vilagtalan!!!!!!!! :

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    384

Használtan vettem, elméletileg repképes a madár. Sajnos tél volt amikor átvettem, reptetni nem tudtuk. A volt gazdi messze lakik, hozzá már nem akarok visszamenni.

Nagy meló nem lenne vele. Át kellene nézni egy rutinosabb szempárnak, kitrimmelni, + az első botlásaimat orvosolni.

Gábort (Paco) jegyeztem, köszi!

Senior Member
    Hozzászólás
    614

Szia Mukkendro,

Pásztor Gáborral (akié a Paco modell) lebeszéltek egy időpontot, belövi a gépedet, megnézi, hogy minden rendben van e vele,aztán berepüli,utána meg trainer kábellel repültök annyit amennyit szeretnél,felszállásonként kell fizetni olyan 500Ft-ot neki ha jól emlékszem, de egy felszállással elvagytok olyan 15-20 percet...kellően ki is merülsz egy felszállástól is.

Hívd őt a Paco modell honlapján található telefonszámon, nagyon türelmes..

Üdv
    It&#39;s WORKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN&#39; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva