Oldal: 120 / 129 ElsőElső ... 2070110116117118119120121122123124 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.191 - 1.200 (1290) összesen

Téma: Autoeletronikai villamkerdesek - minden, ami a vezerlesrol szol

Senior Member jupi logója
    Hely
    wien erdbergstrasse 101
    Telefon
    +436603790008
    Hozzászólás
    289
    Idézet V.L. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most a vevő csatlakozó rossz vagy a szabályzó?
    Ha a hátramenet működik akkor a vevő jó, a szabályzóval lesz gond.
    Jó lenne konkrét információ: eddig működött vagy sem, motor kábelek fel lettek-e cserélve, biztos hátrafelé megy-e, történt-e bármi a szabályzóval vagy a rádióval...

Sziasztok. A vevő eddig sem működöt se előre se hàtra. A szabàlyzóm biztos hogy jó mrt van még egy ugyanilyen vevőm és az tökéletesen müködik igy ki van zàrva a csati hiba is.
    Igy csak a vevő gàz részével van valami érintkezés vagy valami forrasztàs.
    Kérdésem javitható vagy sem.

köszi a vàlaszt előre is.

üdv : Roland
    Traxxas revo 3.3 brushless
    hpi baja 5b ss

Senior Member Drazsé logója
    Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    732
    Csá!

A kocsimban egy 6.0 V-os digit. kormányszervó és egy 6V-os analóg gáz/fék szervó működik.
    Tervezném hogy LiFe akkuról menne a vevőm, mert kisebb, sokkal könnyebb és tovább is bírja mint a 4db AA elemes tároló.
    Kellene hozzá külön BEC-et vennem ugye? Abból melyik fajta lenne a legjobb? SBEC, UBEC, nem értek hozzá sose volt rá szükségem.
    HotBodies Lightning Stadium Super Sport

"Amíg a Föld kerek, mindig lesznek ricerek."

Senior Member jupi logója
    Hely
    wien erdbergstrasse 101
    Telefon
    +436603790008
    Hozzászólás
    289
    Idézet Drazsé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csá!

A kocsimban egy 6.0 V-os digit. kormányszervó és egy 6V-os analóg gáz/fék szervó működik.
    Tervezném hogy LiFe akkuról menne a vevőm, mert kisebb, sokkal könnyebb és tovább is bírja mint a 4db AA elemes tároló.
    Kellene hozzá külön BEC-et vennem ugye? Abból melyik fajta lenne a legjobb? SBEC, UBEC, nem értek hozzá sose volt rá szükségem.

Helló. Tudomàsom szerint a life akkupak 6.6v a vevö szervok simàn elbirjàk nem kell bec.
    Traxxas revo 3.3 brushless
    hpi baja 5b ss

Senior Member
    Hozzászólás
    509
    Csá!

Szia
    Nekem is mentek 6V -os szervók (futaba ) lipo -ról ami bec-cel 7,2V -ra volt csökkentve, hibátlanul birta.
    A 6,6V -hoz nem tennék bec-et.

Én hasonlót használtam csak az 2,5A es volt:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...ly_6_23v_.html

Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    732
    Oké köszi.
    Azért aggódtam kicsit, mert a 6.6V a névleges fesz, feltöltve 7.2V a life az én tudományom szerint, azt meg soknak gondoltam, de akkor köszi szépen! Majd bedobom a lifét!!!

Senior Member Martin111 logója
    Hozzászólás
    550
    Sziasztok.

Fiamnak vettem egy robbanós autót..meg persze magamra is gondoltam :-)

Teljesen kezdő vagyok autókban!

kérdésem hasonló ,mint az előttem hozzá szólónak.
    Van egy 7,4 v os játék helihez való akkupackom, haználhatom ezt vevő illetve szervók áram ellátásához?
    Lipo akku!
    Illetve még annyi,hogy ha a Nitro a kezünkkel érintkezne, van e komolyabb veszélye,mintha pl benzinnel érintkezik az ember...
    kösz a választ.

Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    732
    Akkuról: a lipo akkut csak akkor használd, ha ismered a szervóidat és tudod hogy elbírják a nagyobb feszültséget. A legtöbb szervó 4.8-6.0V között üzemel, a High Voltage szervók bírják a 7.4V névleges feszt is. Használható a lipo akku persze, de ha a szervóid normál 6 voltosak, akkor egy 6V-os BEC/UBEC fog kelleni. A vevőre ugyanez vonatkozik, a gyengébb vevők nem bírják el a 7.4V-ot. (és ugye a lipo feltöltve 8.4V)

Nitróról: én már fröcsköltem le magam és öntöttem le magam nitróval.. Különös érzés, rohadt hideget fogsz érezni Még nem lettem rákos és a kezem is 100% ép, tehát nagyon félni nem kell tőle. Szar íze van, már kóstoltam (véletlenül), de meginni azért nem kéne, egy két csepp még nem vészes. Belélegezni na azt nem szabad, mert az iszonyatos már két levegő(nitró)vétel után. A nitró ha elpárolog belőle akkor meg marad az olaj, és ragadni fog. Szóval olyan helyen érdemes járatni ahol nem zavaró a környezet rongálása

Member
    Hozzászólás
    85
    Sziasztok, segítségeteket kérem a következőkben:
    Került hozzám egy kefés moci, arra gondoltam, megvizsgálom az alkalmazás lehetőségeit. A következő felirat van rajta: RS-380SH R0520422
    Az első fele nagyjából világos, a második számsor alapján kikutatható-e az elvárt feszültség (minimálisan), illetve esetleg más jellemzők?
    Köszi előre, ha tudtok valamit.
    Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is...

Hely
    Moha
    Telefon
    06/30-4négy6-97-67
    Hozzászólás
    732
    Eléggé nem konkrét. Mabuchi motor, de az RS380SH-ból van 4-6V-os, 12-24V-os, 42V-os is, és 90% ugyanúgy néz ki A másik szám valószínű a gyártási sorozatszáma ugyanis semmi infó nem jön le a gúgliból.

Member
    Hozzászólás
    85
    Eléggé nem konkrét. Mabuchi motor, de az RS380SH-ból van 4-6V-os, 12-24V-os, 42V-os is, és 90% ugyanúgy néz ki A másik szám valószínű a gyártási sorozatszáma ugyanis semmi infó nem jön le a gúgliból.
    Köszi, a gugli nekem se segített. Ez valami játékban volt 9,6-os NiMH akksival, meg merjem próbálni 3 cella liporól? Megfelelő szabival persze, az eredeti elktronikát leválasztottam Tudom, hogy nem egy nagy érték, de nem akarom kidobni azért.
    Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is...

Oldal: 120 / 129 ElsőElső ... 2070110116117118119120121122123124 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva