Oldal: 2 / 128 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1278) összesen

Téma: Autoeletronikai villamkerdesek - minden, ami a vezerlesrol szol

Senior Member
    Hely
    Dunaújváros
    Telefon
    70-930-2669
    Hozzászólás
    1.295

Re: Autoeletronikai villamkerdesek - minden, ami a vezerlesrol szol

Kösz!

Bocs, most vettem észre hogy hiányos volt a kérdésem.
    Egyébként nem nyert, betűszín + "pro" felirat stimmelne, a többi nem... :-[
    Mégegyszer kösz!
    Üdv: Woody
    Graupner bell 212, T-REX 500, Styroman repcsik

Member
    Hozzászólás
    63

Sziasztok!

Van egy Kyosho Ks-201 szervóm, de nincsen hozzá szervó karom...azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy hol tudok erre megfelelő kart venni...az egyik boltban azt mondták, hogy erre csak kyosho kar jó, de ők nem árulnak ilyet...a másikban meg hogy jó rá a futaba meg a hitec is csak próbálgatni kell.... Nos ha van esetleg valakinek ötlete, hogy eredetit hol kapok, illetve, hogy milyen futaba, vagy hitec szervókar jó erre a típusra, annak megköszönném ha megosztaná velem.

Üdv

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Idézet Junkers eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

Van egy Kyosho Ks-201 szervóm, de nincsen hozzá szervó karom...azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy hol tudok erre megfelelő kart venni...az egyik boltban azt mondták, hogy erre csak kyosho kar jó, de ők nem árulnak ilyet...a másikban meg hogy jó rá a futaba meg a hitec is csak próbálgatni kell.... Nos ha van esetleg valakinek ötlete, hogy eredetit hol kapok, illetve, hogy milyen futaba, vagy hitec szervókar jó erre a típusra, annak megköszönném ha megosztaná velem.

Üdv
    SZia!

Minden típusú szervókar jó rá, aminek ugyanolyan a fogszáma. Azt kell kideríteni, hogy a Kyosho szervóknak melyik szervóval azonos a fogszáma, innentől kezdve meg már bármelyik modellboltba kapsz rá szervókart.
    Esetleg hívd fel a forgalmazót és kérdezd emg milyen szervókkal azonos a Kyo szervók fogszáma.

Üdv
    Tamiya fan

Member
    Hozzászólás
    63

Szia!

Köszönöm a választ! megszámoltam a fogak számát, (22) így talán már könyebb lesz a keresgélés....?
    A forgalmazóról sajna lövésem sincs ugyanis használtan került hozzám...

Member
    Hozzászólás
    63

Sziasztok, még mindig alkalmatlankodom..

Felhívtam a forgalmazót, hogy lehet-e külön kyosho szervókart kapni...hát nem lehet, megkérdeztem, melyik más márka szervókarával kompatibilis...nem tudja...(mondjuk érthető, miért reklámozza más termékét)

Szóval lányok/srácok, ha valaki tudja hogy a Ks-201 es szervóhoz milyen egyéb szervókar illik a kyoshon kívül, az kérem segítsen nekem.

Üdv és köszi!

Senior Member
    Hozzászólás
    1.170

Rakerestem az interneten es ha jol latom ez egy standard meretu 1:10-es szervo, nem sok infot talaltam rola...
    A standard meretu szervokarok kozul a harom legelterjedtebb:
    1) a futaba ami 25 fogu
    2) a hitec ami 24 fogu
    3) a kopropo ami 23 fogu
    Mivel ezek a legnagyobb szervogyartok 99%, hogy ezek kozul valamelyikkel kompatibilis.
    Biztos, jol szamoltal??? a google a "22 teeth" es a "servo horn" kifejezest nem nagyon talalja egyutt sehol...

Senior Member
    Hozzászólás
    1.170

Tegnap rakerdeztem egy itteni kyosho forgalmazonal, es bar O csak miniZ-kel foglalkozik azt mondta, hogy ha tippelnie kellene akkor a kopropo-val lesz a szervod kompatibilis mivel a kopropot nagyon szoros szalak fuzik a kyoshohoz (pl ok csinaltak a miniz teljes elektronikajat belertve a szervot is). Miert menne a kyosho mashoz az 1:10 cuccal ugye.

Senior Member
    Hozzászólás
    2.090

Jó reggelt!

A Kyosho 1:10-es autóinak a rádióját a Sanwa gyártja, a szervókat is, az újabb elektromosokban a szabályzó-vevő Novak.

Üdv.: V.L.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.438

Csak halkan jegyzem meg, hogy ami nekem volt pár éve 1:10 kyosho buggy, ahoz gyárilag Acoms táv szettet adtak. (Igaz nem volt ráírva.) Persze azóta ez változhatott.

Ha ekkora a bizonytalanság, akkor talán egy kép (az elektronikai részről) többet segítene a felismerésben. Feltételezhető, hogy a távszett és a szervó ugyanattól a gyártótól származik, amit adtak az autóhoz.
    Mivel az utcára kerültem a családommal, így a modellezést befejeztem. Újabb hsz-ek sem lesznek.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.170

Idézet V.L. eredeti hozzászólása
    Jó reggelt!

A Kyosho 1:10-es autóinak a rádióját a Sanwa gyártja, a szervókat is, az újabb elektromosokban a szabályzó-vevő Novak.

Üdv.: V.L.
    Igazad van, rosszul gondoltam.
    A sanwa szervokar is 23 fogu es kompatibilis a Kopropoval (legalabb is a gugli szerint ).

Oldal: 2 / 128 ElsőElső 1234561252102 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva