Oldal: 3 / 128 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (1278) összesen

Téma: Autoeletronikai villamkerdesek - minden, ami a vezerlesrol szol

Member
    Hozzászólás
    36

Re: Autoeletronikai villamkerdesek - minden, ami a vezerlesrol szol

Üdv Mindenkinek!

Tudja-e valaki hogyan lehet a kormány szervó kitérését az autó sebeségétől függővé teni.
    Arra gondolok hogy minél gyorsaban megyek annál kisebb legyen a kormány szervó kitérése.
    Esetleg van rá valami elektronika.
    TT-01-hez agresszor crx használok, esetleg a mix-et fölehet használni erre a célra?

Válaszotokat előre is köszi.
    HPI E Firestorm 10T<br />Shark 18 ATV

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Idézet alexsys eredeti hozzászólása
    Üdv Mindenkinek!

Tudja-e valaki hogyan lehet a kormány szervó kitérését az autó sebeségétől függővé teni.
    Arra gondolok hogy minél gyorsaban megyek annál kisebb legyen a kormány szervó kitérése.
    Esetleg van rá valami elektronika.
    TT-01-hez agresszor crx használok, esetleg a mix-et fölehet használni erre a célra?

Válaszotokat előre is köszi.
    Hűha, ez nem lenne szerintem olyan jó neked. A nagy ívű kanyarokban nem tudnál bekanyarodni, ill. ki sem jönni onnan, nagy sebességgel.
    Rakj EXPO-t a kormányra és meg fogja oldani a problémádat. nagy sebességnél nem lineráis lesz a kormány, így könnyebb egyenesbe tartani.

Üdv
    Tamiya fan

Member
    Hozzászólás
    36

Szia oceanearth!

Épp az a lényeg hogy nagy sebességgnél ne tudjak kís ívű kanyart venni a felborulás miatt.
    -50 EXPO van a kormányon.
    Az egész a dragszter tipusú versenyek miatt érdekel. Ahol az egyenes haladáson van a hangsúly nem a kanyarodáson.

Üdv
    HPI E Firestorm 10T<br />Shark 18 ATV

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Idézet alexsys eredeti hozzászólása
    Szia oceanearth!

Épp az a lényeg hogy nagy sebességgnél ne tudjak kís ívű kanyart venni a felborulás miatt.
    -50 EXPO van a kormányon.
    Az egész a dragszter tipusú versenyek miatt érdekel. Ahol az egyenes haladáson van a hangsúly nem a kanyarodáson.

Üdv
    Szia!

Amit elmondassz arra van az EXPO... ne kanyarodjon agresszívan az autó, a legkisebb kormánymozdulatra
    Egyébként ha meg csak egyenesen akarsz menni, vedd le a Dual Rate-t 30%-ra, rakj rá egy kis expot.
    sztem

üdv
    Tamiya fan

Senior Member
    Hozzászólás
    432

Sziasztok,

Van egy Robbe FS-251T szervóm, ami az utóbbi időben igen különösen viselkedik.

Néhány perc használat után elkezd 'kalandozni' az autó, mintha a szervó önállósítaná magát. Néha kint marad, néha nem kanyarodik, néha meg csak épp egy kicsit fordul a szervó. A távtól való távolság nem igaz, kézben és terheletlenül is csinálja, valamint mindegy, hogy az aksi frissen töltött, vagy épp félig lemerült. Egyszer szétszedtem, koszolódás nincs benne.

Nincs valamilyen ötletetek, mit lehetne ezzel kezdeni?

Köszi
    Peti

Senior Member
    Hozzászólás
    163

Sziasztok!
    Van egy Towerpro MG 995 -ös servóm!
    Pályán voltam vele ott működött tökéletesen, de az elmúlt 2 héten voltam 3 meghíváson, és mind a három meghíváson 10-30perc tökéletes autózás után elkezd össze vissza mozogni a szervó magától! Mi lehet az oka? másik szervóval tökéletes. remélem valamivel meglehet oldani mert nagyon jó kis szervó !
    Köszönöm
    LTECH
    Thunder Tiger AT-10 ST2 Brushless<br />Traxxas E-maxx 3906<br />Cessna 206 Brushless<br />NQD admiral hajó

Senior Member
    Hozzászólás
    432

Idézet lamatech eredeti hozzászólása
    Sziasztok!
    Van egy Towerpro MG 995 -ös servóm!
    Pályán voltam vele ott működött tökéletesen, de az elmúlt 2 héten voltam 3 meghíváson, és mind a három meghíváson 10-30perc tökéletes autózás után elkezd össze vissza mozogni a szervó magától! Mi lehet az oka? másik szervóval tökéletes. remélem valamivel meglehet oldani mert nagyon jó kis szervó !
    Köszönöm
    LTECH
    Szia,

Nekem is volt ilyenem. Nálam a szervó kényes volt arra, ha az aksi kezdett merülni. Ilyenkor simán kintragad, lelassul, kiszámíthatatlan lesz.

Üdv,
    Peti

Senior Member
    Hozzászólás
    163

Értem, köszi!
    Majd megfigyelem mikor merül az akksi. szerintem megy az e-maxxba váltó szervónak, de oda meg erős ;D
    Thunder Tiger AT-10 ST2 Brushless<br />Traxxas E-maxx 3906<br />Cessna 206 Brushless<br />NQD admiral hajó

Senior Member kisvonat logója
    Hely
    Budapest XI. Albertfalva
    Telefon
    +36709410452
    Hozzászólás
    510

sziasztok!

van egy LRP Sphere competition szabályzóm, tudja valaki hogy kell beállítani? hány lipo celláig használható, tud-e low battery üzemmódot lipo-val?

kérlek segítsetek, sürgös lenne

az angol használati megvan, de nem nagyon vágom az idegent.

Üdv: kisvonat
    Team Durango Dex210, Tamiya m-07, Tamiya m-05 pro, Tamiya Madbull, Axial SCX10 II Honcho

Senior Member
    Hozzászólás
    1.170

Idézet konvi eredeti hozzászólása
    Sziasztok,

Van egy Robbe FS-251T szervóm, ami az utóbbi időben igen különösen viselkedik.

Néhány perc használat után elkezd 'kalandozni' az autó, mintha a szervó önállósítaná magát. Néha kint marad, néha nem kanyarodik, néha meg csak épp egy kicsit fordul a szervó. A távtól való távolság nem igaz, kézben és terheletlenül is csinálja, valamint mindegy, hogy az aksi frissen töltött, vagy épp félig lemerült. Egyszer szétszedtem, koszolódás nincs benne.

Nincs valamilyen ötletetek, mit lehetne ezzel kezdeni?

Köszi
    Peti
    Csak talalgatni tudok de a leirasod alapjan lehettseges, hogy massziv radiozavarod van. Ellenorizd le, hogy a vevo antennaja nincs-e megtorve valahol es probalj ki egy masik kristalypart.

Oldal: 3 / 128 ElsőElső 12345671353103 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva